Home Wiadomości Bełchatowski szpital zamyka oddziały i wstrzymuje odwiedziny.

Bełchatowski szpital zamyka oddziały i wstrzymuje odwiedziny.

by admin
264 wejść

Z uwagi na stwierdzenie ogniska epidemicznego w kierunku zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2, Dyrekcja Szpitala informuje, że z dniem dzisiejszym wstrzymuje sie przyjęcia do Oddziału:

  • rehabilitacyjnego – do dnia 05.11.2021r.
  • chorób wewnętrznych – do dnia 08.11.2021r.

Kierując się bezpieczeństwem pacjentów i mając na uwadze zwiększoną zachorowalność osób na COVID-19, Dyrekcja Szpitala wprowadza zakaz odwiedzin w oddziałach szpitalnych. Uwzględniając rekomendacje Ministerstwa Zdrowia i Głównego Inspektoratu Sanitarnego, Kierownik/Ordynator oddziału powinien umożliwić odwiedziny pacjentów przez ich bliskich z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego w sytuacjach szczególnych, takich jak wizyty pożegnalne czy też wizyty w celu opieki nad pacjentem, u którego nieobecność opiekuna/osoby bliskiej może powodować stres, a tym samym ograniczać efekty leczenia lub pogarszać jego stan zdrowia (w szczególności dzieci, osoby niepełnosprawne intelektualne, choroby psychiczne). – czytamy na oficjalnej stronie szpitala.

źródło: www.szpital-belchatow.pl

Może Cię zainteresować

1 komentarzy

Xxx 3 listopada 2021 - 20:05

A kiedy zamknięcie prywatne gabinety, tam pod gabinetami kolejki km, jakoś nie boją się lekarze o covid, za kasę to i nawet już kupisz potwierdzenie szczepienia w pisem do centrali.

Reply

dodaj komentarz