Strona domowa Regionalne Charytatywny turniej dla Wiktorka. [ZOBACZ ZDJĘCIA]

Charytatywny turniej dla Wiktorka. [ZOBACZ ZDJĘCIA]

by admin
138 wejść

W minioną sobotę na sali gimnastycznej szkoły podstawowej nr 2 w Zelowie odbył się piłkarski turniej charytatywny dla Wiktorka. W zawodach uczestniczyli: Włókniarz Zelów, Pogoń Zduńska Wola, Piotrcovia Piotrków Trybunalski, Junior Kleszczów i Soccer Bełchatów.

Pierwsza edycja turnieju zaplanowana była na marzec ubiegłego roku, ale epidemia koronawirusa pokrzyżowała plany organizatorom. Turniej otworzył Burmistrz Zelowa Tomasz Jachymek wraz z Dyrektorem szkoły Anną Adamusiak-Stasiak. Jeszcze przed pierwszym gwizdkiem wszyscy zostali poczęstowani słodkim, okolicznościowym tortem. Podczas turnieju odbył się również kiermasz i loteria fantowa, z którego cały dochód przeznaczony został na zakup sprzętu do rehabilitacji Wiktora. Loteria fantowa cieszyła się ogromnym zainteresowaniem mieszkańców Gminy Zelów i jeszcze przed zamknięciem turnieju wszystkie losy zostały wykupione.

Pierwsze miejsce w turnieju zajęła drużyna Włókniarza Zelów zaraz za nimi Soccer Bełchatów i na trzecim miejscu uplasowała się drużyna Piotrkovi Piotrków.

Może Cię zainteresować

1 komentarzy

Magda 10 listopada 2021 - 13:55

https://www.facebook.com/groups/589621692246146/?ref=share zapraszamy do wsparcia licytacji dla Wiktorka Chojnackiego ❤️

Reply

dodaj komentarz

X