Strona domowa Sport LZS podsumował mijający rok. {ZDJĘCIA]

LZS podsumował mijający rok. {ZDJĘCIA]

by admin
273 wejść

20-sty plebiscyt sportowy Powiatowego LZS już za nami. Mimo trudnego pandemicznego roku dla sportowców z powiatowego LZS był on udany. Dziś w Domu Kultury w Zelowie odbyło się uroczyste wręczenie nagród wyróżniającym się sportowcom i ich opiekunom.

Puchary otrzymali:

  1. KLAUDIA OŁUBEK – LKS OMEGA KLESZCZÓW, PODNOSZENIE CIĘŻARÓW
  2. ALEKSANDRA KOPKA – LKS OMEGA KLESZCZOW, POD. CIĘŻARÓW
  3. MARCIN JAKÓBCZAK – LKS OMEGA KLESZCZÓW, POD. CIĘŻARÓW
  4. OSCAR OŁUBEK – LKS OMEGA KLESZCZÓW, POD. CIĘŻARÓW
  5. IMER SEJDIJA – LKS OMEGA KLESZCZOW, POD. CIĘŻARÓW
  6. PAULINA GAPIK – ULKS KUSY ŁOBUDZICE, TENIS STOŁOWY
  7. MAKSYMILIAN ZAWIŚLAK – LKS OMEGA KLESZCZÓW, LA
  8. KAMIL WOJTCZYK – MG LKS ZELÓW, SPORTY SIŁOWE
  9. KINGA WIĘCŁAWSKA – ULKS KUSY ŁOBUDZICE, TENIS STOŁOWY
  10. KAROLINA DUKOWSKA – ULKS KUSY ŁOBUDZICE, TENIS STOŁOWY
  11. PAULINA SMOLNA – MG LKS ZELÓW, REKREACJA

W kategorii Rewelacja Sportowa Roku:

  1. KINGA ZAGRODZIŃSKA – SP 4 ZELÓW, LA
  2. FILIP SZCZEPANIAK – SP WADLEW, LA
  3. BŁAŻEJ ŚWIATŁOWSKI – SP 2 ZELÓW
  4. JAKUB ŚWIATŁOWSKI – SP 2 ZELÓW
  5. WERONIKA OBIEGŁA -LUKS ASTORIA SZCZERCÓW, PN
  6. MARCEL MAŁACHOWSKI – ZSP ŁĘKAWA, WARCABY
  7. MARTYNA WITKOWSKA – LKS OMEGA KLESZCZÓW, LA

W kategorii Trener – Wychowawca:

  1. ALEKSANDRA SIMA – ULKS KUSY ŁOBUDZICE, TENIS STOŁOWY
  2. MATEUSZ URBANIAK – LKS OMEGA KLESZCZÓW, LA
  3. SEBASTIAN OŁUBEK – LKS OMEGA KLESZCZÓW, POD. CIĘŻARÓW
  4. ANDRZEJ GUDZIO – MG LKS ZELÓW, LA
  5. TADEUSZ KSIĄŻCZYK – LKS STOMIL BEŁCHATÓW, TENIS STOŁOWY
  6. ŁUKASZ TOPOLSKI – LUKS ASTORIA SZCZERCÓW, PN

W kategorii Drużyna Roku:

LUKS ASTORIA SZCZERCÓW – (KALINA KLUCZKOWSKA, ANITA KOWALSKA,
WIKTORIA FRASZEK, KINGA UCIŃSKA, ANTONINA CZACHOROWSKA,
PATRYCJA PAWEŁCZYK, WERONIKA OBIEGŁA).

Odznaczenia za zasługi z okazji 75-lecia LZS otrzymali:

RENATA KALWINEK I JAN KONIECZNY

Klasyfikacja na najlepszego sportowca LZS Gminy Zelów:

  1. PAULINA GAPIK – „Kusy Łobudzice”
  2. KAROLINA DUKOWSKA – „Kusy Łobudzice”
  3. KAMIL WOJTCZYK – MG – LKS Zelów
  4. PAULINA SMOLNA – MG – LKS Zelów
  5. BŁAŻEJ ŚWIATŁOWSKI – SP nr 2 Zelów
  6. KUBA ŚWIATŁOWSKI – SP nr 2 Zelów
  7. NIKODEM DYMIŃSKI – SP nr 2 Zelów
  8. SYLWIA TRĘBACZ – LZS Kurów
  9. KINGA ZAGRODZIŃSKA – SP nr 4 Zelów
  10. BARTOSZ GRABARZ – SP nr 4 Zelów
  11. DAWID WALCZAK – ZSP Zelów
  12. MAGDALENA ZAWODZIŃSKA – MG – LKS Zelów
  13. BARTŁOMIEJ KACPERSKI – ZSO Zelów
  14. MAJA KRAWCZYK – ZSP Zelów

Może Cię zainteresować

dodaj komentarz

X