Strona domowa Wiadomości Dodatkowy nabór do miejskiego żłobka.

Dodatkowy nabór do miejskiego żłobka.

by admin
110 wejść

Dobra informacja dla rodziców, którzy chcieliby jeszcze w tym roku szkolnym, posłać swoje dziecko do żłobka. Miejski „Jaś i Małgosia” właśnie rusza z dodatkowym naborem. Dokumenty będzie można składać od 7 do 28 lutego.

Na ten moment w miejskim żłobku czeka 50 wolnych miejsc. Mogą z nich skorzystać maluchy od 6 miesięcy nawet do 3 lat. – Nasza placówka ma sporo atutów. Z pewnością jednym z nich jest bogate doświadczenie. Najmłodszymi bełchatowianami opiekujemy się już od 40 lat – mówi Anna Majchrzak, dyrektor miejskiego żłobka.

„Jaś i Małgosia” do tej pory cieszył się sporą popularnością wśród rodziców. Dlatego, kiedy pojawiła się możliwość dodatkowego naboru, placówka od razu zdecydowała się go uruchomić. Co za tym idzie opiekunowie, którzy chcieliby zapisać swoje dziecko do żłobka jeszcze na ten rok szkolny tj. 2021/2022, właśnie mają taką szansę. Rekrutacja rozpocznie się 7 lutego. Dokumenty, m.in. kartę zgłoszeniową i oświadczenia, będą przyjmowane do 28 lutego. W związku z tym, że w siedzibie placówki właśnie trwa generalny remont, dokumenty trzeba złożyć w budynku Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej przy ul. Dąbrowskiego 2 (pokój 201, II piętro, w godz. 9:00-14:00.).

Potrzebne do wypełnienia wnioski można pobrać ze strony żłobka – www.zlobekbelchatow.szkolnastrona.pl, a w razie dodatkowych pytań kontaktować się telefonicznie pod numerem: 507 015 604.

Nabór na kolejny rok szkolny, tj. 2022/2023 placówka planuje uruchomić w późniejszym czasie.

źródło: UM Bełchatów/ ADA

Może Cię zainteresować

dodaj komentarz

X