Home Wiadomości W Walentynki może zabraknąć prądu. Zobacz gdzie?

W Walentynki może zabraknąć prądu. Zobacz gdzie?

by admin
241 wejść

W poniedziałek, 14 lutego, oraz w czwartek, 17 lutego, mieszkańcy kilku rejonów Bełchatowa mogą spodziewać się przerw w dostawie prądu – informuje PGE Dystrybucja. Kilkugodzinne wyłączenia spowodowane będą planowymi pracami modernizacyjnymi.

Roboty eksploatacyjne, a także przebudowy, rozbudowy i modernizacje stacji oraz linii energetycznych, zwiększają bezpieczeństwo dostaw energii oraz zmniejszają ryzyko awarii. Dlatego, jak czytamy na stronie PGE Dystrybucja S.A. Oddział Łódź, prowadzone one są regularnie i na bieżąco. Wiąże się to jednak z chwilowymi przerwami w dostarczeniu energii elektrycznej do odbiorców.

Najbliższe planowe wyłączenia w Bełchatowie dotyczą rejonów Bełchatowa. Dostawy będą wstrzymane 14 oraz 17 lutego. Gdzie i w jakich godzinach nie będzie prądu?

Poniedziałek, 14 lutego

 • godz. 7:30 – 9:30
  os. Okrzei
 • godz. 8:00 – 9:30
  ul.Okrzei
  os. Marii Konopnickiej
 • godz. 13:30 – 15:30
  os. Okrzei
 • godz. 14:00 – 15:30
  ul.Okrzei
  os. Marii Konopnickiej

Czwartek, 17 lutego

 • godz.7:30 – 14:30
  ul. Pabianicka
  ul. Cegielniana

Więcej informacji na temat planowanych prac oraz szczegółowy harmonogram wyłączeń znaleźć można na stronie www.pgedystrybucja.pl (https://pgedystrybucja.pl/planowane-wylaczenia). W razie pytań można także zadzwonić pod bezpłatny nr tel. 991. Jednocześnie Rejon Energetyczny Bełchatów zaznacza, że z przyczyn od nich niezależnych, może nie dojść do wyłączeń, a przewidywany czas przerw oraz zakres planowanego wyłączenia może ulec zmianie.

źródło: UM Bełchatów/ AP

Może Cię zainteresować

dodaj komentarz