Home Wiadomości Wkrótce mobilna zbiórka wielkogabarytów

Wkrótce mobilna zbiórka wielkogabarytów

by admin
233 wejść

Odbierane będą m.in. meble, stare opony, dywany czy sprzęt elektroniczny i AGD. Jeśli spakujesz odpady do pudeł czy worków pamiętaj, by oznaczyć, co jest ich zawartością. Samochody tradycyjnie kursować będą według ustalonego harmonogramu, który można pobrać z załącznika poniżej. Wielkogabaryty najlepiej wystawić wieczorem dzień wcześniej lub w dniu odbioru, ale nie później niż do godz. 6:00. Pracownicy Eko-Regionu nie będą bowiem zawracać z trasy przejazdu. Pamiętajmy też, aby wielkogabaryty zostawić przed posesją – w sąsiedztwie miejsc, w których gromadzone są odpady komunalne. Jeśli dojazd do domu jest utrudniony, przedmioty do zabrania trzeba wystawić przy utwardzonej drodze dojazdowej, skąd będzie je można łatwo odebrać.

Odbiór odpadów jest bezpłatny. Dodatkowych informacji udzielają pracownicy Eko-Regionu pod numerem telefonu: 44 632 39 00

Rodzaje odpadów, które będą odbierane:

  • radia, telewizory, monitory oraz inny sprzęt RTV,
  • lodówki, pralki, kuchenki, odkurzacze oraz inny sprzęt AGD,
  • zużyte opony (do rozmiaru 1250×400 mm),
  • złom metalowy – rynny, rury, blachy, piece,
  • dywany, wykładziny, meble
  • duże opakowania z tworzyw sztucznych bez zawartości – beczki, skrzynki, wiadra,
  • elementy stolarki – listwy, deski, płyty wiórowe, drzwi, okna,
  • odpady ulegające biodegradacji – powiązane gałęzie, listwy drewniane.

Rodzaje odpadów, które nie będą odbierane:

  • odpady poremontowe i budowlane: gruz, płytki, cegła, kamienie, styropian budowlany
  • odpady tekstylne: odzież, obuwie, tkaniny wystroju wnętrz (firany, zasłony, narzuty, koce),
  • szkło w żadnej postaci,
  • duże opakowania z tworzyw sztucznych po odpadach niebezpiecznych: farbach, lakierach
    i rozpuszczalnikach,
  • odpady powstające w ramach prowadzonej działalności gospodarczej,
  • odpady zawierające azbest – eternit.

Harmonogram mobilnej zbiórki wielkogabarytów:

4.04.2022
ul. A. Asnyka
ul. A. Gołasia
ul. B. Leśmiana
ul. Braci Śniadeckich
ul. Bronisława Malinowskiego
ul. Deyny
ul. Górskiego
ul. Graniczna
ul. H. Marusarzówny
ul. Halupczoka
ul. J. Brzechwy
ul. J. Kukuczki
ul. K.K. Baczyńskiego
ul. Kaczeńcowa
ul. Kletnia
ul. Konwaliowa
ul. Królaka
ul. Kusocińskiego
ul. L. Staffa
ul. Liliowa
ul. Ludwikowska
ul. Łasaka
ul. Pod Górami
ul. Różana
ul. Sercańska
ul. Sidły
ul. Spacerowa
ul. Stamma
ul. W. Rutkiewicz
ul. Wagnera
ul. Wesoła
ul. Zalesie
ul. Zamoście (od Ludwikowskiej do przejazdu kolejowego)
ul. Zawilcowa

5.04.2022
ul. B. Chrobrego
ul. B. Prusa
ul. Bema
ul. Broniewskiego
ul. C.K. Norwida
ul. E. Plater
ul. Edwardów
ul. Grabskiego
ul. Juranda
ul. Ketlinga
ul. Kmicica
ul. Korczaka
ul. Kotarbińskiego
ul. Kr. Jadwigi
ul. Męczenników Katyńskich
ul. Michałowskiego
ul. Reymonta
ul. Sikorskiego
ul. Skłodowskiej Curie
ul. Skrzetuskiego
ul. Słowackiego
ul. Tuwima
ul. W. Gombrowicza
ul. W. Łokietka
ul. Weigla
ul. Wł. Jagiełły
ul. Wołodyjowskiego
ul. Wyszyńskiego
ul. Zagłoby

6.04.2022
ul. Chełmińska
ul. Kaliska
ul. Kaszubska
ul. Ks. J. Popiełuszki
ul. Kujawska
ul. Lniana
ul. Łęczycka
ul. Łowicka
ul. Łódzka
ul. Małopolska
ul. Mazowiecka
ul. Mazurska
ul. Olsztyńska
ul. Podlaska
ul. Pogodna
ul. Pojezierska
ul. Polna
ul. Pomorska
ul. Pszeniczna
ul. Pusta
ul. Rolna
ul. Sieradzka
ul. Siewna
ul. Słoneczna
ul. Warmińska
ul. Warszawska
ul. Wielkopolska
ul. Wspólna (od Olsztyńskiej)
ul. Zbożowa
ul. Żniwna
ul. Żuławska
ul. Żytnia

7.04.2022
ul. 11-go Listopada
ul. Andre Marii Ampere’a
ul. Brzozowa
ul. Bugaj
ul. Cicha
ul. Częstochowska
ul. Korfantego
ul. Ks. Teodora Kwarto
ul. Mostowa
ul. Nehrebeckiego
ul. Obrońców Gór Borowskich
ul. Ogrodowa
ul. Piotrkowska
ul. Południowa
ul. Powstańców 1863 r.
ul. Powstańców Śląskich
ul. Powstańców Wielkopolskich
ul. Radomszczańska
ul. Rynek Grocholski
ul. Smugowa
ul. Szkolna
ul. Św. M. Kolbego
ul. Świętojańska
ul. Świętokrzyska
ul. Tkacka
ul. Tylna
ul. Wichrowa
ul. Zamoście (od przejazdu kolejowego do Grocholic)
ul. Zdzieszulicka

8.04.2022
os. Budowlanych (domki)
ul. Akacjowa
ul. Batorego
ul. Boczna
ul. Chopina
ul. Czapliniecka od ronda do Al. Włókniarzy
ul. Czeremchowa
ul. Dębowa
ul. Dzika
ul. Jarzębinowa
ul. Jaworowa
ul. Jesionowa
ul. Kaczkowskiego
ul. Kalinowa
ul. Kątna
ul. Klonowa
ul. Kopernika
ul. Kossaka
ul. Kościuszki
ul. Kręta
ul. Leszczynowa
ul. Leśna
ul. Łąkowa
ul. Malinowa
ul. Matejki
ul. Mickiewicza
ul. Mielczarskiego
ul. Mokra
ul. Moniuszki
ul. Nadrzeczna
ul. Niecała
ul. Olchowa
ul. Piaskowa
ul. Podgórze
ul. Poziomkowa
ul. Przejazd
ul. Rtm. W. Pileckiego
ul. Sarnia
ul. Topolowa
ul. Wyspiańskiego
ul. Zajęcza

11.04.2022
ul. Cegielniana
ul. Chabrowa
ul. Czapliniecka od Al. Włókniarzy do Szpitala
ul. Czapliniecka za Szpitalem
ul. Dolna
ul. Gliniana
ul. Górna
ul. Grabowa
ul. Janiny Frątczak
ul. K. Jasińskiego
ul. Modra
ul. Nowa
ul. Pabianicka
ul. Piłsudskiego
ul. Sadowa
ul. Stalowa
ul. Wodna
ul. Żabia
ul. Murowana

12.04.2022
os. M. Konopnickiej
ul. 1-go Maja
ul. Czyżewskiego
ul. Daleka
ul. Dąbrowskiego
ul. Głuchowskiego
ul. Górnicza
ul. Grzybowa
ul. Harcerska
ul. Iglasta
ul. Jesienna
ul. Jurajska
ul. Jutrzenki
ul. K. Leśniewskiego “ORLIKA”
ul. Kasztanowa
ul. Kwiatowa
ul. Lazurowa
ul. Letnia
ul. Orzechowa
ul. Owocowa
ul. Podleśna
ul. Poranna
ul. Przedwiośnie
ul. Rzemieślnicza
ul. Skorupki
ul. Sportowa
ul. Staszica
ul. Św. St. Biskupa
ul. Wiosenna
ul. Wiśniowa
ul. Wspólna (od strony Politanic)
ul. Zimowa

13.04.2022
ul. Agatowa
ul. Brylantowa
ul. Budryka
ul. Bursztynowa
ul. Diamentowa
ul. Dolomitowa
ul. Gen. Gr. Roweckiego
ul. Goetla
ul. Granitowa
ul. J. Kiepury
ul. Jasna
ul. Kempfinówka
ul. Kredowa
ul. Krzemowa
ul. Miedziana
ul. Milenijna
ul. Okrzei / os.Okrzei
ul. Opalowa
ul. Perłowa
ul. Platynowa
ul. Polarna
ul. Północna
ul. Promienna
ul. Rubinowa
ul. Solna
ul. Srebrna
ul. Szafirowa
ul. Szmaragdowa
ul. Św. Kingi
ul. Targowa
ul. Tęczowa
ul. Topazowa
ul. Uskok
ul. Węglowa
ul. Wschodnia
ul. Zielona
ul. Złota

14.04.2022
Al. Włókniarzy
ul. Cmentarna
ul. Grażyny
ul. Lipowa
ul. Łagodna
ul. Łączna
ul. Miodowa
ul. Myśliwska
ul. Pod Ługami
ul. R. Kuklińskiego
ul. Rodziewicza
ul. Spokojna
ul. Transportowa
ul. Ustronie
ul. Wrzosowa
ul. Zacisze
ul. Zakątek

15.04.2022
ul. Armii Krajowej
ul. Bawełniana
ul. Chełmońskiego
ul. Fryzego
ul. Groszkowskiego
ul. K. Kopeckiego
ul. Krótka
ul. Kolejowa
ul. Kraszewskiego
ul. L. i M. Kaczyńskich
ul. Morawskiego
Pl. Narutowicza
Pl. Wolności
ul. Podmiejska
ul. Pożaryskiego
ul. Sienkiewicza
ul. St. Szpora
ul. Szpotańskiego
ul. Wojska Polskiego

źródło: UM Bełchatów/ AP

Może Cię zainteresować

dodaj komentarz