Home Wiadomości Zabraknie prądu. Sprawdź w których rejonach Bełchatowa.

Zabraknie prądu. Sprawdź w których rejonach Bełchatowa.

by admin
309 wejść

PGE Dystrybucja regularnie prowadzi konserwację oraz modernizację sieci przesyłowej. Wiąże się to z czasowymi przerwami w dostawie energii w rejonie prowadzonych prac. W najbliższych dniach planowane są wyłączenia w kilku rejonach Bełchatowa. Prądu w gniazdkach może nie być od 3 do 5 godzin.


Kiedy i gdzie nie będzie prądu

  • 28 marca, poniedziałek
    godz. 7:30-10:30 ul. Kwiatowa
  • 29 marca, wtorek
    godz. 7:30-10:30: os. osiedle Żołnierzy POW, pl. Plac Wolności, ul. Józefa Piłsudskiego, ul. gen. Grota-Roweckiego, ul. Kempfinówka, ul. św. Stanisława Biskupa, ul. Bawełniana oraz ul. Sienkiewicza
  • 5 kwietnia wtorek
    godz. 7:30-12:30: ul. Zamoście, ul. Edwarda Jancarza, ul. Leopolda Staffa i ul. Zawilcowa

Rejon Energetyczny Bełchatów zaznacza, że z przyczyn od nich niezależnych, może nie dojść do przerw w dostawie energii, a przewidywany czas oraz zakres planowanego wyłączenia może ulec zmianie.


Szczegółowy plan wyłączeń, które spowodowane są prowadzonymi pracami konserwatorskimi, dostępny jest na stronie www.pgedystrybucja.pl w zakładce: Wyłączenia. W razie pytań można także zadzwonić pod bezpłatny nr tel. 991.

źródło: UM Bełchatów/ AP

Może Cię zainteresować

1 komentarzy

Okrzejok 23 marca 2022 - 16:46

Ostatnio godzinowo pomylili się tylko o dwie godzinki. Tzn prądu nie było 2h dłużej, niż rozpiska PGE wskazywała. Warto to brać pod uwagę.

Reply

dodaj komentarz