Home Edukacja Mickiewicz kusi „ośmioklasistów”.

Mickiewicz kusi „ośmioklasistów”.

by admin
257 wejść

Informatyczno-geograficzna, humanistyczno-językowa, ratownictwa medycznego, psychologiczno-społeczna oraz mistrzostwa sportowego – to propozycje klas w III Liceum Ogólnokształcącym. Jak mówi wicedyrektor Mickiewicza, Małgorzata Załęczna, każdy z proponowanych profili charakteryzuje się czymś szczególnym.

Od lat stawiamy na tradycję, innowacje oraz kreatywne podejście do ucznia i jego zainteresowań. We wszystkich klasach młodzież może być pewna, że propozycji ciekawych zajęć, także pozalekcyjnych, nie zabraknie. Mamy bogatą bazę sportową, doskonale wyposażone oraz umożliwiające korzystanie z najnowszych technologii pracownie, bierzemy udział w wielu projektach i konkursach. Zależy nam, żeby nasza młodzież mogła łączyć naukę z pasją, bo dla nas uczeń jest najważniejszy. W Mickiewiczu nie tylko uczymy i pomagamy uczniom przygotować się do matury i późniejszych studiów, ale pracujemy nad ich rozwojem społecznym i emocjonalnym – dodaje wicedyrektor Załęczna.

Informacje na temat pełnej oferty edukacyjnej III Liceum Ogólnokształcącego znaleźć można na stronie mickiewicz.belchatow.pl a także na facebookowym profilu placówki.

Uczniów klas ósmych, którzy rozważają kontynuowanie nauki właśnie w Mickiewiczu, szkoła zaprasza na Dzień Otwarty. We wtorek, 12 kwietnia, między godz. 14:00 a 16:30 będą oni mogli spotkać się z licealistami oraz nauczycielami, by porozmawiać oraz uzyskać odpowiedzi na wszystkie pytania związane z naborem.

źródło: UM Bełchatów/ AP

Może Cię zainteresować

dodaj komentarz