Home Kronika policyjna Śmiertelny wypadek w Chabielicach.

Śmiertelny wypadek w Chabielicach.

by admin
432 wejść

Do tragicznego w skutkach wypadku drogowego doszło 24 maja 2022 roku, około godziny 1:30, w miejscowości Chabielice Kolonia w gminie Szczerców, na odcinku drogi wewnętrznej. Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu wynika, że 24-letni obcokrajowiec kierujący mazdą, który jechał z kierunku Pajęczna w kierunku miejscowości Szczerców, nie dostosował prędkości do warunków ruchu i na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem.

Zjechał na pobocze, gdzie pojazd stracił przyczepność i dachował. Niestety, w wyniku zdarzenia, na skutek odniesionych obrażeń 24-letni kierowca mazdy poniósł śmierć na miejscu. Pasażerami tego pojazdu byli mężczyźni w wieku 18 i 14 lat. Obaj z obrażeniami zostali przewiezieni do szpitala w Bełchatowie. Stan jednego z nich jest ciężki. Na miejscu zdarzenia pracowały służby ratunkowe.

Pod nadzorem prokuratora bełchatowscy policjanci wykonali oględziny miejsca zdarzenia oraz zabezpieczyli ślady kryminalistyczne. Okoliczności tego wypadku wyjaśniają teraz funkcjonariusze z Wydziału Wykroczeń i Przestępstw w Ruchu Drogowym.

źródło: KPP Bełchatów/ nadkom. Iwona Kaszewska

Może Cię zainteresować

dodaj komentarz