Home Sport Herb jest już nasz.

Herb jest już nasz.

by admin
464 wejść
W dniu 20.06.2022 r. Stowarzyszenie Sympatyków GKS Bełchatów „Torfiorze” zakupiło autorskie prawa majątkowe i prawo ochronne do znaku słowno-graficznego „GKS Bełchatów”, czyli naszego herbu klubowego!
Zbiórka, która trwała blisko 3 miesiące (od chwili podpisania stosownej umowy) zakończyła się pełnym sukcesem! Dziękujemy Wam ! Dziękujemy , które nas wsparły. Dziękujemy , którzy mają w sercu „Dumę Górniczego Miasta”.
Z powodu poufności umowy, kwota zakupu pozostaje objęta tajemnicą. W związku z tym początkowa kwota w serwisie zrzutka.pl została ustawiona na symboliczną wartość 197.700 zł, w oczywisty sposób nawiązując do daty założenia naszego klubu, a pod koniec zrzutki została powiększona stosownie do potrzeb (oprócz zrzutka.pl otrzymywaliśmy bowiem również wpłaty bezpośrednio na konto bankowe).
Cieszą nas wiadomości o reaktywacji GKS. Dzieła tego podjęła się Fundacja Akademia Piłkarska GKS Bełchatów, do tej pory prowadząca grupy młodzieżowe i drużynę rezerw GKS. Reaktywowany klub ma nosić nazwę GKS Bełchatów, rozgrywać mecze na GIEKSA Arenie przy ul. Sportowej 3, a także wystartować od rozgrywek IV ligi. Na niedawnym spotkaniu zarządu Stowarzyszenia Sympatyków GKS Bełchatów „Torfiorze” z władzami Akademii usłyszeliśmy również zapewnienia, z których wynika, że spełnione zostaną dalsze przesłanki do rozwoju sportowego oraz finansowego klubu i stopniowego powrotu na centralny szczebel rozgrywek. Co ważne, uzyskaliśmy również deklarację, że władze klubu będą się regularnie spotykały z przedstawicielami kibiców, konsultując się w ważnych kwestiach i generalnie licząc się ze zdaniem fanów (my natomiast zadeklarowaliśmy i niezmiennie deklarujemy chęć pomocy przy odbudowie klubu). W związku z powyższym klub uzyskuje nasze poparcie, a także otrzymuje od nas czasowe prawo do użytkowania herbu GKS. Herbu, którego właścicielem zawsze już będą kibice GKS Bełchatów!
źródło: Stowarzyszenie Sympatyków GKS Bełchatów „Torfiorze”, zdjęcie: GKS Bełchatów

Może Cię zainteresować

dodaj komentarz