Home Kultura i edukacja Za nami Dni Zelowa. [MEGA GALERIA]

Za nami Dni Zelowa. [MEGA GALERIA]

by admin
424 wejść

Przez dwa dni mieszkańcy Gminy Zelów i nie tylko bawili się na Dniach Zelowa. Po dwuletniej przerwie spowodowanej koronawirusem zelowianie spotkali się na placu targowiska miejskiego, by razem świętować to wydarzenie. Podczas dwudniowej imprezy mogliśmy pobawić się w rytmach disco polo, a także przy nieco mocniejszych brzmieniach.

Drugi dzień rozpoczął się występem zelowskiego chóru żeńskiego Laudate Fominum, który wprowadził nas w prawdziwą muzyczną ucztę. Następnie swój występ miał Kabaret K2 i to był strzał w dziesiątkę. Po raz pierwszy w historii Zelowa, na scenie plenerowej wystąpił kabaret.

Gwiazdami wieczoru natomiast były dwa zespoły popowo, rockowe. Jako pierwsza wystąpiła grupa Red Lips z charyzmatyczną i żywiołową wokalistką Joanną Czarnecką. Wśród utworów wykonywanych tego wieczoru nie mogło zabraknąć najbardziej znanych przebojów: m.in. „To co nam był”. Wisienką na torcie był oczywiście występ Blue Cafe z Dominiką Gawędą i Pawłem Rurakiem-Sokalem na czele. Jak zawsze, grupa Blue Cafe zrobiła niesamowite show, które z pewnością zostanie zapamiętane przez wszystkich, którzy zdecydowali się na spędzenie tego dnia w Zelowie.

Dni Zelowa. Część druga.

Może Cię zainteresować

dodaj komentarz