Home Kultura i edukacja Wakacje na osiedlach.

Wakacje na osiedlach.

by admin
289 wejść

Ruch i zabawa na świeżym powietrzu to doskonały pomysł na spędzenie lata w mieście. Przekonali się o tym wszystkie dzieci, które przyjęły nasze zaproszenie i w niedzielę, 3 lipca, przyszły na plac w okolicach pumptracku. Czekało tam na nich mnóstwo atrakcji. Były zajęcia plastyczne, w trakcie których milusińscy wyklejali obrazki z kolorowych nasion, malowanki i kącik sensoryczny z cieczą Newtona, kulkami i koralikami. Nie brakowało także gier i zabaw w rozmiarze XXL – kółko i krzyżyk, twister czy klocki. Animatorzy przygotowali także wiele konkursów i loterii fantowych, miłośnicy czytania mogli zaś znaleźć perełki na kiermaszu książek przeczytanych.

Uczestnicy festynu mieli również okazję poznania technik nordic walking, nauczenia się tańczenia energetycznej zumby oraz obejrzenia pokazu sztuk walki. Do tego tor przeszkód, mini boisko do gry w piłkę nożną, dmuchańce oraz kurtyna woda i piana party sprawiły, że uśmiechów oraz pozytywnych emocji na Binkowie nie brakowało.

Już dziś zapraszamy na kolejną odsłonę „Osiedlowego lata w mieście”. Tym razem bawić będziemy się w parku im. Józefa Markiewicza przy ul. Częstochowskiej (Grocholice). Atrakcje, których także tym razem nie zabraknie, będą czekać od godz. 16:00 do 20:00.

źródło: UM Bełchatów/ AP

ZOBACZ ZDJĘCIA.

Może Cię zainteresować

dodaj komentarz