Home Sport GKS Bełchatów uzbrojony po zęby

GKS Bełchatów uzbrojony po zęby

by admin
441 wejść

Podczas okienka transferowego do 4 ligowego GKS Bełchatów trafiło wielu nowych-starych zawodników, którzy w tym sezonie będą walczyć o awans do 3 ligi. Oprócz znanych z występów w GKS, takich jak Bartek Bartosiak, Mateusz Szymorek, Łukasz Wroński, Mikołaj Bociek, Przemysław Zdybowicz czy też Artur Golański, szeregi drużyny zasilił młody i zdolny wychowanek GKS Bełchatów, Miłosz Nowak.

Mogliśmy go oglądać na zapleczu pierwszej drużyny gdzie trenował pod okiem trenera Przemysława Przybylskiego. Kolejnym przystaniem Miłosza był Górnik Konin, w którym mimo bardzo młodego wieku koledzy z drużyny obdarzyli go ogromnym zaufaniem i powierzyli funkcję kapitana drużyny.

Po półtorarocznej przygodzie w trzecioligowym Górniku, Nowak przeniósł się bliżej domu i rozpoczął karierę w Unii Skierniewicze, gdzie jeszcze z jednym giekaesiakiem, Hubertem Berłowskim tworzyli trzon skierniewickiej drużyny. W sezonie 2021/2022 Miłosz rozegrał 35meczy, w których zdobył dwa piękne gole i zaliczył 6 asyst. Drugiego sierpnia Miłosz zaparafował kolejną zawodową umowę z zespołem z Bełchatowa, Razem i wspólnie zorganizowany team powalczy o najwyższe cele w 4 łódzkiej lidze. Życzymy powodzenia i jak najszybszego awansu.

foto: GKS Bełchatów

Może Cię zainteresować

1 komentarzy

Polski żal 4 sierpnia 2022 - 23:39

Bełchatowianie… ile trzeba było zjeść śniegu by popierać i głosować na PiS?…mamy drogi prąd, węgiel,gaz ceny benzyny , ceny wszystkich materiałów, rekordowa inflację, najmniejsza dzietność, …itd..a na koniec skłóceni z całym światem … klapki nosimy na nogach nie na

Reply

dodaj komentarz