Home Wiadomości Zgłoś swoją firmę do prestiżowej nagrody

Zgłoś swoją firmę do prestiżowej nagrody

by admin
133 wejść

Do 30 września trwa zgłaszanie się firm do Nagrody Gospodarczej Województwa Łódzkiego „Biznes na PLUS”. Zwycięskie – w ramach sześciu kategorii firmy – zostaną uhonorowane statuetką, symbolizującą wytrwałość, konsekwencję w działaniu, odwagę w podejmowaniu decyzji oraz niosącą przeświadczenie, że nie istnieją żadne bariery w osiągnięciu zaplanowanego celu. Nagroda ma charakter honorowy i nie wiąże się z gratyfikacją finansową. Udział w konkursie jest bezpłatny.

Nagroda Gospodarcza Województwa Łódzkiego stanowi wyróżnienie i szczególne podziękowanie dla przedsiębiorców, którzy konsekwentnie budują pozytywny wizerunek Województwa Łódzkiego, osiągają najlepsze efekty ekonomiczne, realizują innowacyjne projekty oraz cieszą się uznaniem w województwie łódzkim, kraju i za granicą. Celem nagrody jest promowanie najlepszych przedsiębiorców z województwa łódzkiego oraz inspirowanie ich do dalszego rozwoju, upowszechnianie postaw proinwestycyjnych i konkretnych dokonań innowacyjnych oraz zwiększenie konkurencyjności między firmami.

Statuetki będą przyznawane w sześciu kategoriach:

  • Świadomi w biznesie – Nagroda Publiczności
  • Debiut roku
  • Sukcesja z sukcesem
  • Łódzkie zaprogramowane na przyszłość
  • Międzynarodowy sukces
  • „Biznes na PLUS”

W dniach 14 -16 grudnia 2022 roku planowana jest XV edycja „Europejskiego Forum Gospodarczego – Łódzkie 2022. Biznes w erze innowacji”. W trakcie wydarzenia zostaną opublikowane wyniki konkursu.

Udział w konkursie jest bezpłatny.
Formularze zgłoszeniowe oraz regulamin zamieszczone są na stronie:  www.biznesnaplus.lodzkie.pl

źródło: Starostwo Powiatowe

Może Cię zainteresować

dodaj komentarz