Home Motoryzacja Niezapomniana rozpierducha motoryzacyjna. Kwas Night w Zelowie

Niezapomniana rozpierducha motoryzacyjna. Kwas Night w Zelowie

by admin
151 wejść

Pragniemy poinformować, że cały dochód z imprezy przekazany będzie na leczenie Antoniny Jędrzejewskiej – niespełna 6 miesięcznej mieszkanki Zelowa.

Antosia urodziła się w lutym 2022 roku. Pierwsze 1,5 miesiąca swojego życia nasza córeczka spędziła w szpitalu, ponieważ zdiagnozowano u niej zespół Downa i wadę serduszka (AVSD) pod postacią niezbalansowanego ubytku w przegrodzie przedsionkowo- komorowej z hipoplazją części mitralnej wspólnej zastawki oraz hipoplazję lewej komory.

Podczas badania echokardiograficznego u Tosi zaobserwowano węższą poprzeczną część łuku aorty i włączono wlew Prostin. Z uwagi na niewydolność serca wywołaną zwiększonym przepływem płucnym oraz brak przewodozależnego charakteru przepływu systemowego, zdecydowano o odstawieniu wlewu i wdrożono farmakoterapie. Niestety leki nie poprawiły stanu zdrowia naszej Iskierki i lekarze zdecydowali o operacji w związku z przewężeniem pnia płucnego. Miesiąc po przeprowadzonym zabiegu operacyjnym mogliśmy zabrać Tosię do domu.

Tosia pozostaje pod stałą opieką kardiologa, gdyż czekają ją jeszcze dwie operacje serduszka, a leki, które przyjmuje, musi brać już do końca życia. Ze względu na wadę genetyczną i towarzyszące jej słabe napięcie mięśniowe Tosia potrzebuje kosztownej i stałej rehabilitacji. Zaczynamy również współprace z neurologiem, endokrynologiem, psychologiem, audiologiem i logopedą. Jako rodzice chcemy zrobić wszystko, aby nasza córka dorównała swoim rówieśnikom i aby w przyszłości mogła być jak najbardziej samodzielna.

Rodzice Antosi

Dodatkowo w trakcie imprezy, dzięki uprzejmości Roman Świerkowski&Family of Wrak Race& Bastek Max Team Spider-Car w przerwie między przejazdami będziecie mogli skorzystać z WRAK TAXI ! Ty też możesz wspomóc malutka Antosie- za dobrowolną opłatą zasiąść na prawym fotelu specjalnego TAXI-WRAKA może każdy.

Może Cię zainteresować

dodaj komentarz