Home Wiadomości Jarmark Bożonarodzeniowy już 16,17 grudnia. Miasto szuka wystawców

Jarmark Bożonarodzeniowy już 16,17 grudnia. Miasto szuka wystawców

by admin
95 wejść

16 i 17 grudnia na placu Narutowicza ponownie zagości świąteczna atmosfera. A to za sprawą bełchatowskiego Jarmarku Bożonarodzeniowego. Wystawcy, którzy chcieliby na nim zaprezentować swoje produkty, mogą już zgłaszać chęć udziału w tym wydarzeniu. Formularze można przesyłać do 17 listopada.

W trzeci weekend grudnia plac Narutowicza ponownie zapełnią stoiska z przysmakami, rękodziełem i ozdobami świątecznymi. Jarmark Bożonarodzeniowy, który odbędzie się 16 i 17 grudnia, to zatem idealna okazja dla wszystkich, którzy na zbliżające się święta pragną podarować swoim bliskim coś wyjątkowego. Przez dwa dni w samym centrum naszego miasta będzie można zaopatrzyć się w oryginalne dekoracje oraz prezenty. Ponadto będzie można kupić ozdoby czy smakołyki. Stoiska wystawiennicze będą otwarte w godz. 10:00 – 18:00.

Szukamy wystawców na Jarmark Bożonarodzeniowy

Wszyscy rękodzielnicy, artyści czy przedsiębiorcy, którzy na miejskim jarmarku chcą wystawić swoje produkty, mogą się już do nas zgłaszać. Wypełnione formularze należy do 17 listopada dostarczyć do Urzędu Miasta. Konkretnie do Wydziału Promocji Kultury i Sportu (ul. Kościuszki 15). Można to zrobić na trzy sposoby:

  • osobiście w Wydziale Promocji Kultury i Sportu przy ul. Kościuszki 15,
  • pocztą (adres: Wydział Promocji Kultury i sportu Urzędu Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 15, 97-400 Bełchatów)
  • mailowo na adres promocja@um.belchatow.pl.

Formularz zgłoszeniowy jest dostępny w załączniku poniżej artykułu.

Wystawcy powinni też pamiętać o opłacie. Jeżeli chodzi o jej wysokość, to w tym roku wynosi ona 100 zł za jeden dzień wystawienniczy, a 200 zł za dwa dni. Wpłat można dokonywać w kasie Urzędu Miasta przy ul. Kościuszki 1 do 1 grudnia. Drugą możliwością jest przelew bankowy. Numer konta, na które należy przelać należność, znaleźć można w regulaminie Jarmarku Bożonarodzeniowego (załącznik do artykułu). Ważne! Tak samo, jak w latach ubiegłych, z opłaty za uczestnictwo w Jarmarku Bożonarodzeniowym zwolnieni się twórcy ludowi i rękodzieła artystycznego nieprowadzący działalności gospodarczej. Podobnie placówki kultury oraz opiekuńczo-wychowawcze, a także jednostki edukacyjne. Aby uzyskać więcej informacji na temat udziału w wydarzeniu, wystarczy skontaktować się z Wydziałem Promocji Kultury i Sportu. W tym celu wystarczy zadzwonić pod jeden z numerów: 44 733 51 00, 44 733 51 01, 44 733 51 09 lub 44 733 51 62.

źródło: UMBełchatów/ AP

Regulamin-naboru-wystawcow-Jarmark-Bozonarodzeniowy-2023Pobierz

Formularz_zgloszeniowy-Jarmark-2023Pobierz

Może Cię zainteresować

dodaj komentarz