Home Wiadomości W Wadlewie jest nowa sala gimnastyczna [ZDJĘCIA]

W Wadlewie jest nowa sala gimnastyczna [ZDJĘCIA]

by admin
94 wejść

Mieszkańcy Gminy Drużbice mają powód do radości i dumy!

W naszej społeczności właśnie otwarto nową salę gimnastyczną przy Szkole Podstawowej w Wadlewie. 13 października, w obecności nauczycieli, uczniów i ich rodziców oraz zaproszonych gości, Wójt Gminy Tomasz Głowacki dokonał oficjalnego otwarcia i przekazał salę Pani Dyrektor Szkoły i jej podopiecznym.

Wójt Gminy Drużbice Tomasz Głowacki w swoim przemówieniu powiedział m.in. : ” Szanowni Państwo, przyszłością naszej małej ojczyzny są nasze dzieci i młodzież. to właśnie o ich pomyślność, zdrowie, wykształcenie powinniśmy dbać. I to robimy – nowa sala gimnastyczna w Wadlewie, kolejna buduje się w Rasach. Jako Wójt Gminy Drużbice chciałbym z tego symbolicznego miejsca zapewnić wszystkich, że inwestycje służące mieszkańcom były, są i będą głównym celem działalności gminy. Bo dzięki nim możemy się rozwijać, możemy z dumą patrzeć w przyszłość.”

Wkrótce jeszcze krótka relacja z części nieoficjalnej tej potrójnej uroczystości, bo otwarcie hali gimnastycznej połączone było z jubileuszem 85-lecia Szkoły i Zjazdem Absolwentów.

źródło: Gmina Drużbice

Może Cię zainteresować

dodaj komentarz