Home Kulinaria Tarty, ciasta i inne pyszności. Konkurs kulinarny w ZSP nr 2 w Bełchatowie.

Tarty, ciasta i inne pyszności. Konkurs kulinarny w ZSP nr 2 w Bełchatowie.

by admin
113 wejść

W Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 2 im. R. Traugutta w Bełchatowie odbyła się X edycja konkursu “I Ty możesz zostać Masterchefem” w ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery. Honorowy Patronat nad konkursem objęła Starosta Bełchatowski Pani Dorota Pędziwiatr.

Organizatorem wydarzenia był Komendant Łódzkiej Komendy OHP w Łodzi, a współorganizatorami Zespól Szkół Ponadpodstawowych nr 2 oraz Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Bełchatowie. W rywalizacji udział wzięli uczniowie z klas Szkoły Branżowej I Stopnia uczący się zawodu kucharza i klas Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych, którzy zaprezentowali swoje kulinarne umiejętności.

W tegorocznej edycji do konkursu przystąpiło 7 drużyn, które z pasją i umiejętnościami kulinarnymi rywalizowały o cenne nagrody rzeczowe ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Bełchatowie.

I miejsce zajęły Nadia Grzejdziak i Barbara Gajda kl. 3ghl, II miejsce Paweł Kołodziej i Adrian Sakierski kl. 3fk, a III zdobyły Julia Konieczna i Małgorzata Wiewiorowska kl. 2g.

źródło: Powiat Bełchatowski

Może Cię zainteresować

dodaj komentarz