Home Edukacja Dzień otwarty w Przedszkolu Samorządowym nr 5

Dzień otwarty w Przedszkolu Samorządowym nr 5

by admin
35 wejść

Trwa nabór do miejskich przedszkoli. Które wybrać dla swojego dziecka? W podjęciu decyzji pomogą dni otwarte. To dobra okazja, aby od środka zobaczyć daną placówkę czy porozmawiać z wychowawcami.

Dla wielu rodziców wybór przedszkola dla swojej pociechy to bez wątpienia trudna decyzja. Często opiekunowie zastanawiają się również czy placówka, którą wybiorą spodoba się im dziecku. Ale też czy spełni ich oczekiwania. Aby rozwiać wszelkie wątpliwości warto skorzystać z dni otwartych. Organizują je wszystkie miejskie przedszkola. A udział w nich mogą wziąć nie tylko dzieci, ale też rodzice czy opiekunowie. Podczas spotkań będzie można zwiedzić placówkę, także poznać wychowawców. Dla przyszłych przedszkolaków będą też przygotowane zajęcia pokazowe. Nie zabraknie też występów starszych kolegów.

– Dni otwarte, to dobra okazja, aby od środka zobaczyć jak działa konkretna placówka, porozmawiać z wychowawcami, pokazać przyszłemu przedszkolakowi sale i zajęcia. Ale też dopytać o interesujące nas kwestie czy po prostu rozwiać wątpliwości – tłumaczy wiceprezydent Bełchatowa Łukasz Politański.

Czas na wybranie przedszkola i złożenie wszystkich potrzebnych dokumentów rodzice mają do 15 marca. Zasady rekrutacji są takie same jak w latach poprzednich.

Dni otwarte w miejskich przedszkolach. Terminy.

źródło: UM Bełchatów

Może Cię zainteresować

dodaj komentarz