Home Edukacja Konkurs recytatorski dla uczniów szkół podstawowych i przedszkoli

Konkurs recytatorski dla uczniów szkół podstawowych i przedszkoli

by admin
47 wejść

Prezydent Miasta Bełchatowa Mariola Czechowska oraz Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie zapraszają uczniów szkół podstawowych oraz przedszkolaki do udziału w konkursach recytatorskich.

Pierwszy z nich to XXVIII mały Konkurs Recytatorski, który adresowany jest do uczniów szkół podstawowych. Uczestnicy zaprezentują wybrane wiersze w trzech kategoriach wiekowych: klas I-III, klas IV-VI, klas VII-VIII. Każda bełchatowska szkoła może zgłosić nie więcej niż dwóch recytatorów w każdej kategorii wiekowej. Konkurs odbędzie się 22.04.2024 r., o godz. 10:00 w Miejskim Centrum Kultury. Na zgłoszenia czekamy do 05.04.2024 r.

“Świerszczykowe wiersze” to konkurs recytatorski, w którym wezmą udział najmłodsi miłośnicy poezji – przedszkolaki. Każde przedszkole może zgłosić dwóch recytatorów. Konkurs odbędzie się 13.04.2024 r. o godz. 10:00 w Miejskim Centrum Kultury. Na zgłoszenia czekamy do 29.03.2024r.

Materiały dla uczestników (regulamin oraz kartę zgłoszenia) pobrać można ze strony Miejskiego Centrum Kultury w Bełchatowie.

źródło: MCK Bełchatów

Może Cię zainteresować

dodaj komentarz