Home Kultura i edukacja Wakacyjna propozycja MCK- darmowy seans w kinie kultura

Wakacyjna propozycja MCK- darmowy seans w kinie kultura

by admin
6 wejść

Zapraszamy na niedzielne popołudnie z kinem Kultura. Będzie okazja, aby na dużym ekranie obejrzeć bajkę „Niezgaszalni”. Seans zaplanowany jest na godz. 13:00, darmowe wejściówki będzie można odbierać od godz. 10:00.

To animowany film pełnometrażowy produkcji francusko-kanadyjskiej. Fabuła skupia się na Georgii, rezolutnej nastolatce, która od najmłodszych lat marzy o tym, aby zostać strażakiem. Choć nie jest to zgodne z tym, czego chciałby dla niej ojciec, dziewczyna nie poddaje się i wytrwale dąży do realizacji swoich planów, uciekając się nawet do niebezpiecznego podstępu – zatrudnia się w nowojorskim departamencie straży pożarnej pod przebraniem mężczyzny. Gdy w mieście pojawia się tajemniczy podpalacz, a zawodowi strażacy znikają w niejasnych okolicznościach, dziewczynka staje przed prawdziwym wyzwaniem.

Seans już w niedzielę 14 lipca. Początek o godz. 13:00. Darmowe wejściówki będzie można obierać w kasie miejskiego kina Kultura w dniu seansu od godz. 10:00. Warto pamiętać, że jest limit. Jedna osoba może pobrać dwie wejściówki.

Źródło: UM Bełchatów

Może Cię zainteresować

dodaj komentarz