Home Sport Abstra vs. AGO ESports w Kleszczowie

Abstra vs. AGO ESports w Kleszczowie

by admin
374 wejść

W auli kleszczowskiego Solparku odbył się 19 lutego pokazowy mecz w Counter Strike. Udział wzięły w nim tuzy gamingu mediów społecznościowych.

Do walki stanęły pięcioosobowe załogi mistrzów CS – AGO Esports i królowie Youtube ekipa AbstrachujeTV z uroczą Nadią z kanału Beksy. Zacięta rywalizacja trwała blisko dwie godziny i do końca nie było wiadomo, która z drużyn jako pierwsza ogłosi zwycięstwo.

Zespół AGO to zawodowcy, gry platformowe nie mają przed nimi tajemnic i w zwyczajnej rywalizacji przeciwnicy nie mieliby najmniejszych szans na ich pokonanie. Przeciwnicy otrzymali zatem handicap – ekipa AGO mogła używać jedynie broni białej i tylko od czasu do czasu mogła rzucić sobie granatem. By jeszcze bardziej utrudnić sprawę w końcówce rozgrywki dwóm zawodnikom AGO wyłączono dźwięk i obraz, co zwiększyło szanse załodze Abstra.

Mimo wszystkich tych przeciwności mecz zakończył się zwycięstwem AGO Esports, który pokonał przeciwników wynikiem 16 do 14. To już kolejne spotkanie pod egidą kleszczowskiego zarządu Esport i z tego co obiecuje organizator z pewnością nie ostatnie.

Może Cię zainteresować

dodaj komentarz