Home Sport SKRA wraca na tarczy z Włoch

SKRA wraca na tarczy z Włoch

by admin
371 wejść

PGE SKRA Bełchatów pożegnała się z ligą mistrzów. Niestety podopieczni Roberto Piazzy nie byli w stanie ugrać choć jednego seta z mistrzem Włoch Cucine Lube Civitanova.

Pierwszy mecz w Atlas Arenie mógł się podobać kibicom i napawał nadzieją, że rewanż we Włoszech to tylko formalność i żółto-czarni przebrną kolejną fazę ligi mistrzów. Niestety tak się nie stało. Słowa wicemistrzów Polski szybko jednak zweryfikowało boisko.

Od samego początku mecz układał się pod dyktando mistrzów Włoch, grali zdecydowanie i pewnie co można było zobaczyć na koniec seta na tablicy wyników.

Początek drugiego seta należał do bełchatowian i nawet przez pewien czas to właśnie oni dominowali na parkiecie. Szybko jednak gospodarze się obudzili, doprowadzili do wyrównania a następnie odbili się od SKRY nawet o kilka oczek.

Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 3:0 dla włoskiej drużyny.

PGE Skra Bełchatów odpada zatem z Ligi Mistrzów na etapie playoff 12.

Cucine Lube Civitanova – PGE Skra Bełchatów 3:0 (25:17, 25:18, 25:21)

 

Cucine Lube: Sokolov (17), Candellaro(5), Sander (1), Juantorena (12), Stanković (3), Christenson (6), Grebennikov oraz Zhukouski
PGE Skra: Lisinac (7), Wlazły (10), Kłos (8), Bednorz (1), Ebadipour (7), Łomacz, Piechocki oraz Penchev (3), Janusz, Katić

Może Cię zainteresować

dodaj komentarz