strona główna Sport Zjednoczeni lepsi od Chrząstawy

Zjednoczeni lepsi od Chrząstawy

by admin
453 wejść

Przeczuwaliśmy, że to musi się tak skończyć, ale chyba nikt przy zdrowych zmysłach nie był w stanie wytypować wyniku meczu IV ligi łódzkiej pomiędzy KS Sand Bus Kutno i Zjednoczonymi Gmina Bełchatów. Gospodarze nie mieli żadnej litości dla naprędce skleconego zespołu i wygrali w rekordowym stosunku 30:0 (16:0).

Skład Zjednoczonych Gmina do końca owiany był tajemnicą. Zespół nie rozegrał żadnego meczu sparingowego, a zarejestrowani nowi zawodnicy nie mieli żadnej właściwie przeszłości ligowej. Już od pierwszej minuty zanosiło się na rekord, a do przerwy gospodarze zeszli z prowadzeniem 16:0. Po przerwie padły o dwa gole mniej. Wszystkie do bramki Zjednoczonych. Tym samym mecz skończył się wynikiem 30:0. Pobity został więc wynik, o którym swojego czasu mówiła cała Polska. Niegdyś w spotkaniu klasy B GKS Dubidze wygrał z LZS Chrząstawa 27:0. Dziś ten wynik został poprawiony i to na szczeblu IV ligi. Czy na pewno o taką promocję Gminy Bełchatów chodzi?

KS Kutno – Zjednoczeni Gmina Bełchatów 30:0 (16:0)
(Michał Michałek 8, Kamil Zagajewski 6, Kamil Wielgus 3, Przemysław Nawrocki 3, Bartosz Kaczor 2, Mariusz Jakubowski 2,  Maciej Kowalczyk 2, Dmitrij Pietrow, Adrian Kralkowski, Jan Nadolski, Michał Cichacki)
KS: Sobczak (46, Komorowski) – Padzik (46, Placek), Kaczor, Kowalczyk, Pietrow (46, Jakubowski) – Mysona (46, Kobryń), Wielgus (46, Cichacki), Kralkowski (55, Góralczyk), Nawrocki  – Zagajewski (55, Nadolski), Michałek.