Home Sport Kolejna lekcja WF-u z udziałem „Brunatnych”.

Kolejna lekcja WF-u z udziałem „Brunatnych”.

by admin
394 wejść

Wiosenna podróż „Brunatnych” po szkołach naszego regionu trwa.

Przed pierwszym treningiem nowego tygodnia uczniów Szkoły Podstawowej nr 13 w Bełchatowie odwiedzili Patryk Rachwał i Łukasz Pietroń, którzy w ramach akcji „Lekcja WF z PGE GKS Bełchatów”, przeprowadzili zajęcia z uczniami klas czwartych.

W kolejnej w tym roku lekcji wychowania fizycznego na boisku ze sztuczną murawą wzięło udział blisko czterdzieścioro uczniów, w tym kilkoro z klasy integracyjnej. Reprezentanci PGE GKS Bełchatów rozpoczęli wtorkowe zajęcia od urozmaiconej rozgrzewki, by następnie przejść do ćwiczeń ogólnorozwojowych. W dalszej części nasi zawodnicy zaprosili czwartoklasistów do zabawy w „kółko i krzyżyk” oraz treningu strzeleckiego, bo elementu piłkarskiego nie mogło dziś zabraknąć. Lekcja była na tyle ciekawie przygotowana, że potrwała nieco dłużej niż planowano, ale z pewnością nikt nie żałował tych straconej przerwy.

Na koniec tego sympatycznego spotkania uczestnicy lekcji otrzymali vouchery do wymiany na bilety na mecz PGE GKS Bełchatów z Radomiakiem Radom (2 czerwca, godz. 17).

Tego typu spotkania mają na celu zachęcenie młodych ludzi do uprawiania sportu, który sprawia wiele radości i pozwala dbać o zdrowie a także są miłą okazją do bezpośredniego kontaktu zawodników z obecnymi i przyszłymi kibicami klubu.

źródło: http://gksbelchatow.com

foto: Michał Antczak/Sebastian Sobczak

Może Cię zainteresować

dodaj komentarz