Home Sport SKRA ma nowego sponsora.

SKRA ma nowego sponsora.

by admin
396 wejść

Najdłużej działający w Polsce legalny bukmacher będzie sponsorem PGE Skry Bełchatów, aktualnego mistrza Polski w siatkówce i najbardziej utytułowanego klubu siatkarskiego w Polskiej Lidze Siatkówki. Porozumienie będzie obowiązywać przez najbliższy sezon.

Zakłady bukmacherskie Totolotek zostały sponsorem siatkarskiego mistrza Polski, PGE Skry Bełchatów. Umowa obowiązuje do końca sezonu 2018/2019. Logo sponsora widoczne będzie na spodenkach meczowych, podczas meczów ligowych na hali oraz w materiałach klubowych.

Cieszymy się, że będziemy współpracować z tak utytułowanym klubem jakim jest PGE Skra Bełchatów. Jest to dla nas całkowicie nowy projekt. Jesteśmy pełni optymizmu i mamy nadzieję, że razem z nami drużyna osiągnie najwyższe sportowe cele. Kontrakt przewiduje także możliwość organizowania wspólnych akcji dla kibiców PGE Skry, których z pewnością będzie z naszej strony dużo – mówi Mariusz Rzeczkowski, dyrektor marketingu w Totolotku.

Jako prezes PGE Skry bardzo się cieszę z nawiązania współpracy z firmą Totolotek, która jest najdłużej działającym legalnym operatorem zakładów wzajemnych. Mam nadzieję, że kibice naszej drużyny również będą zadowoleni i dzięki naszemu nowemu sponsorowi będą mogli przeżywać emocje siatkarskie związane z PGE Skrą w jeszcze większym stopniu. Liczymy na owocną współpracę i obopólne korzyści – mówi Konrad Piechocki, prezes zarządu KPS Skra Bełchatów.

Dla bukmachera to pierwsza umowa sponsorska z klubem siatkarskim. PGE Skra Bełchatów to dziewięciokrotny mistrz Polski. Ponadto ma na swoim koncie siedem triumfów w Pucharze Polski oraz trzy wygrane w Superpucharze Polski, co czyni ją najbardziej utytułowanym siatkarskim klubem XXI wieku w kraju. Totolotek wspiera Lechię Gdańsk, sekcję koszykówki Legii Warszawa oraz jest partnerem Pucharu Polski. 

źródło: http://www.skra.pl

Może Cię zainteresować

dodaj komentarz