Strona domowa Sport Drugie śniadanie biznesowe z GKS-em

Drugie śniadanie biznesowe z GKS-em

by admin
305 wejść

Klub Biznesu GKS Bełchatów ma przyjemność zaprosić przedstawicieli firm na II Śniadanie Biznesowe organizowane przez GKS „Bełchatów” S.A. w ramach projektu Partnerskie Kluby Biznesu.

Wciąż trwa rejestracja na to spotkanie. Każda firma obecna na śniadaniu będzie miała okazję zaprezentować ofertę swojej firmy oraz opowiedzieć, jakich kontaktów biznesowych poszukuje. Na naszym śniadaniu pojawią się przedstawicie firm z innych miast, często sami ich właściciele, co jeszcze ułatwi Wam szybki kontakt w celach biznesowych. 

Śniadanie rozpocznie się w Hotelu Wodnik w Słoku k. Bełchatowa we wtorek 23 października o godz. 9:00. Koszt śniadania w Hotelu Wodnik to 50 zł brutto. Dla członków Klubu Biznesu GKS Bełchatów oraz obecnych sponsorów klubu wstęp będzie bezpłatny. Zaproszenie ważne jest z rejestracją udziału w wydarzeniu na stronie pod poniższym linkiem:  https://gksbelchatow.tickerence.com/#!/

Głównym celem Klubu Biznesu jest pomoc przedsiębiorcom, którzy wspierają dany klub sportowy w nawiązywaniu nowych kontaktów biznesowych oraz w rozwoju ich firm. Z kolei kluby sportowe, dzięki działającemu przy nich Klubowi Biznesu mogą zyskiwać fundusze na dalszy rozwój oraz rozbudowę i unowocześnienie ośrodków sportowych.

Mają tym samym możliwość zyskania także nowych kibiców, którzy będą ich wpierali podczas wydarzeń sportowych. Klub Biznesu niesie za sobą wiele korzyści zarówno dla przedsiębiorców, jak i dla organizacji sportowych. Nic dziwnego więc, że jego założyciele zachęcają wszystkich, którzy myślą o tym, by rozwinąć swoją działalność do wstąpienia do Klubu Biznesu.

Warto też przyjść na spotkanie biznesowe i dokładniej zapoznać się z ideą Klubu. Przybycie na wydarzenie może wiązać się też z wieloma korzyściami dla reprezentowanych firm. Warto więc poświęcić kilka godzin na to, by wspólnie porozmawiać o tematach związanych z biznesem. 

Dlaczego warto być na Śniadaniu Biznesowym? 

1. Poznasz członków Klubu Biznesu GKS Bełchatów

2. Poznasz zasady budowania nowych kontaktów biznesowych jakie będą obowiązywać w Klubie Biznesu

3. Będziesz mógł już teraz nawiązać nowe kontakty biznesowe 

Plan spotkania: 

8:45 – 9:00 rejestracja gości

9:00 – 11:00 – prezentacja Klubu Biznesu oraz prezentacja firm i zaproszonych gości.

Każda z firm obecna na śniadaniu będzie miała możliwość zaprezentowania swojej firmy oraz opowiedzenia, jakich kontaktów biznesowych poszukuje 11:00 – ….. rozmowy biznesowe

Może Cię zainteresować

2 komentarze

Leo 19 października 2018 - 11:34

Klepanie się po pleckach i znowu nic…

Reply
Leo 8 listopada 2018 - 10:01

twarze, które „sławne” były w pay trade… Firemki, których nikt nie zna, handlujące kosmetykami do włosów. Big biznes 😀

Reply

dodaj komentarz