Switch on the EIT in customizer!
Home Polityka W drugiej turze wyborów na burmistrza Zelowa z miażdżącą przewagą wygrywa Tomasz Jachymek. [FILM][GALERIA]

W drugiej turze wyborów na burmistrza Zelowa z miażdżącą przewagą wygrywa Tomasz Jachymek. [FILM][GALERIA]

by admin
320 wyświetleń

W pierwszej turze wyborów na burmistrza Zelowa z przewagą blisko 900 głosów nad drugą kandydatką Agnieszką First wygrał Tomasz Jachymek, kandydat Prawa i Sprawiedliwości. Po dokładnie dwóch tygodniach mieszkańcy gminy Zelów ponownie stanęli przy urnach wyborczych by wybrać nowego burmistrza gminy. Tak jak poprzednio bezkonkurencyjny okazał się zwycięzca poprzedniej tury Tomasz Jachymek i z podobną przewagą głosów pokonał Agnieszkę First. 

8 komentarzy
0

Może Cię zainteresować

8 komentarzy

Roman 5 listopada 2018 - 11:33

Żenada z takim burmistrzem! Wstyd – O czym ta małolata mówi w ogóle! Co ona może wiedzieć, Maszynki do głosowania.
Maliniak pierwsze skrzypce – 5 lat stracone dla gminy.

Odpowiedz
Tadek 5 listopada 2018 - 12:11

Masakra! Co On gada o tych faworytach? Mamy burmistrza który nie umie mówić po polsku, bądź nie zna znaczenia podstawowych słów. Proszę zajrzeć so słownika polskiego kto to jest faworyt!

Odpowiedz
Władek 6 listopada 2018 - 10:44

Być może p. Tomasz nie dobrał słów odpowiednio, ale był pod wpływem dużych emocji od razu po ogłoszeniu wyniku. Pan tak krytukuje, a może proszę wrócić do wystąpień byłej już Pani Burmistrz… prawdziwa Krasomówyczni, albo p. First – która nagrywa długie wystąpienia, z których nic konkretnego nie wynika. Może lubi słuchać swojego głosu, albo ma wyborców za idiotów- ważne, że mówi, ale co – jakie to ma znaczenie – i tak będzie robić swoje… poza tym Pani First ma problemy z ustaleniem poprawnego szyku w zdaniu. Korepetycje z języka polskiego mile widziane… Ludzie, zacznijcie najpierw od siebie!

Odpowiedz
Tadek 8 listopada 2018 - 10:12

Czemu porownanie odrazu do poprzedników. Ani poprzednicy, ani tymbarskiej „nasz” burmistrz elekt nie podzielają moich poglądów. Ja tylko napisałem, że od osoby na takim stanowisku można wymagać podstawowej znajomości znaczenia słów. Bardzo jestem ciekaw jak bedą wyglądały sesje Rady Miasta, kto będzie zabierał głos. Bo osób nie potrafiących wyartykułować swoich myśli niestety jest tam sporo. Przykre jest to, że mieszkańcy głosują na logo partyjne, a nie na osoby które mają jakiekolwiek pojęcie o funkcjonowaniu organu. No ale cóż mieszkańcy wybrali… Trzeba zebrać materiał jaki dystrybulowali kandydaci i za 5 lat ze złożonych w nim obietnic ich rozliczyć.

Odpowiedz
bolesław 5 listopada 2018 - 13:51

Po komentarzach widzę ze panią Agnieszkę first żal dupę ściska i jej Trolle już wypisują swoje brednie mieskanczy gminy Zelów podsumowali ostatnie osiem lat rządów pani Świerczynskiej i pani first która to była mianowana przez panią świerczynską na zastępcę tronu ale ludzie nie dali się nabrać na te brednie tych dwóch Pań. Na szczęście mieszkancy gminy wybrali Dobrą zmianę Gratulacje Panie Tomku

Odpowiedz
Stanisław 5 listopada 2018 - 14:42

Brawo Panie Tomaszu w końcu Zelów zacznie żyć!! Gratulacje!

Odpowiedz