Home Kronika policyjna Groźny wypadek na Rogowcu.

Groźny wypadek na Rogowcu.

by admin
502 wejść

Około godziny 15 między Rogowcem a Piaskami doszło do groźnie wyglądającego wypadku. Podczas manewru wyprzedzania jeden z pojazdów złapał błoto poślizgowe i zepchnął wyprzedane auto na pobocze.

Zielony fiat uderzył w drzewo. Obaj kierowcy zostali zabrani do szpitala. Do uwolnienia podróżujących strażacy musieli użyć nożyc hydraulicznych. Przyczyny wypadku nie zostały jeszcze ustalone.

Na miejscu pracuje grupa dochodzeniowa.

Może Cię zainteresować

4 komentarze

zwieracz 18 stycznia 2019 - 17:02

Kupię błoto poślizgowe

Reply
Rozwieracz 18 stycznia 2019 - 18:18

Czy “spychanie wyprzedanych samochodów” = sprzedaż za bezcen?

Reply
Kierowca 19 stycznia 2019 - 07:57

Czy zawsze musi się znaleźć jakiś niedorozwój umysłowy, który myśli, że jak będzie na chama wyprzedzał wszystko co się da, albo i nie da to szybciej będzie w domu? Gdzie ci się debilu śpieszyło? Leżysz popaprańcu w szpitalu i leży niewinny człowiek, a do tego potrzaskałeś dwa samochody. Życzę zdrowia i rozumu

Reply
Kierowca 1 20 stycznia 2019 - 19:51

Drodzy czytelnicy, komentatorzy i cała reszto!
Obrażanie ludzi nic tutaj nie pomoże, zachowujecie się tak jakbyście nigdy nie wyprzedzali innego samochodu i byli perfekcyjnymi kierowcami. Wypadki niestety się zdarzają i nie są raczej spowodowane specjalnie z czyjejś intencji. Wiec następnym razem jeśli kto kolwiek postanowi obrazić drugie człowieka niech na początku się upewni ze jest nieskazitelny i nigdy nie zrobił czegoś podobnego (mowa o wyprzedzaniu) bo inaczej wszyscy kierowcy powinni nazywać się debilami i niedorozwojami ?!
Zastanówcie się co myślą rodziny poszkodowanych i jak w pewnym stopniu obrażacie również ich.
Pozdrawiam.

Reply

dodaj komentarz