Home Sport Niespełna tydzień do pierwszego meczu GieKSy.

Niespełna tydzień do pierwszego meczu GieKSy.

by admin
568 wejść

Po trzech miesiącach przerwy, ciężkich przygotowaniach, dziesiątkach treningów i meczach kontrolnych wracają rozgrywki II ligi, w których znajdująca się w czołówce drużyna PGE GKS Bełchatów rozpoczyna batalię o podium i lepsze jutro dla górniczego klubu. 

Prowadzony przez trenera Artura Derbina bełchatowski zespół, w którego kadrze jest aż trzynastu zawodników o statusie wychowanka, czeka z niecierpliwością na pierwszy mecz rundy wiosennej i liczy na mocne wsparcie swoich kibiców. A ci mogą pomóc przede wszystkim jak najliczniejszą obecnością podczas każdego meczu.

W poniedziałek 25 lutego o godz. 9, wraz z drugą pulą karnetów, rusza sprzedaż biletów na pierwszy oficjalny mecz w 2019 roku na stadionie przy ul. Sportowej 3. W bardzo ciekawym pojedynku zmierzą się w najbliższą sobotę drużyny PGE GKS Bełchatów i Ruchu Chorzów.

Zaplanowana na 2 marca rywalizacja “Brunatnych” z “Niebieskimi” w ramach 22. kolejki II ligi rozpocznie się o godz. 17:00. Z chorzowianami toczone były przez lata pojedynki z Ekstraklasie i w Pucharze Polski. Teraz drużyny się w II lidze, co nie zmienia faktu, że zarówno na boisku jak i na trybunach zapowiada się bardzo ciekawe widowisko, dlatego tego dnia Stadion Miejski powinien być mocno wypełniony, bo pojedynki naszego GKS z Ruchem to coś więcej niż zwykły mecz. 

Ceny jednostkowych biletów na trybuny zachodnią (sektory C1 – C8) i północną (C4, C6, C10, C11) w porównaniu do jesieni nie uległy zmianom i w przypadku sympatyków z Kartą Kibica będą kosztować 1, 10 i 15 zł. Karnety na wszystkie siedem meczów kosztują z kolei 7, 60 i 90 zł. W przypadku karnetów “ulgowego” i “normalnego” jest zatem w tej cenie jeden mecz gratis. 
Harmonogram otwarcia Punktu Obsługi Kibica (trybuna południowa stadionu od ul. 1 Maja), w którym można nabywać bilety i karnety:

25 – 26.02. w godz. 9 – 13       
27.02. – 1.03.  12 – 17  
2.03. od godz. 13

W dniu meczowym od godz. 15 otwarte będą także kasy stadionowe (B1 oraz C). Bramy stadionu będą otwarte od godz. 16:00.

Posiadaczy kart SuperVIP i VIP klub zaprasza tradycyjnie na trybunę honorową przy budynku klubowym oraz sektor D5.
Przy okazji zakupu wejściówek na mecz z Ruchem Chorzów klub zachęca do nabywania biletów na kolejny ciekawy pojedynek PGE GKS Bełchatów z Górnikiem Łęczna, który odbędzie się już 9 marca o godz. 17:00.

Ceny biletów (trybuny C i D):

Bilety z Kartą Kibica:

15 zł – normalny
10 zł – ulgowy
1 zł – dziecięcy

Bilety bez Karty Kibica:

20 zł – normalny
15 zł – ulgowy
5 zł – dziecięcy

Karta Kibica kosztuje 5 zł

Trybuna wschodnia “młyn”

Bilety jednorazowe w preferencyjnej cenie na ”młyn” trybunę wschodnią będą do nabycia TYLKO poprzez przedstawicieli kibiców, od których przed meczami będzie można otrzymać voucher, uprawniający do kupna biletu na trybunę A (wschodnią) w kasach i Punkcie Obsługi Kibica. Ceny biletów: 10 zł (z Kartą Kibica) i 15 zł (bez Karty)

Szkoły

Aby grupa uczniów danej szkoły wraz z opiekunami mogła bezpłatnie wejść na stadion, wystarczy przesłać do klubu listę z danymi osobowymi uczestników wyjścia na mecz (imię, nazwisko oraz PESEL) na numer fax (44) 635 07 91 lub mailem na adres gks@gksbelchatow.com. Wchodzicie na trybunę północną, tzw. rodzinną przez bramofurtę od ul. Sportowej 3 do sektora D12.

Może Cię zainteresować

dodaj komentarz