Home Regionalne Śmieciarz z Pożdżenic.

Śmieciarz z Pożdżenic.

by admin
493 wejść

Dzielnicowy skutecznie zareagował na zgłoszenie mieszkanki ze swojego rejonu i namierzył odpowiedzialnego za nielegalne wyrzucanie odpadów remontowych. Podejrzewany musi liczyć się teraz z konsekwencjami karnymi a także koniecznością uprzątnięcia terenu.

Reagowanie na złe nawyki i brak przyzwolenia na niewłaściwe zachowania to cecha godna naśladowania. Wykazała się nią mieszkanka gminy Zelów, która 11 kwietnia zaalarmowała swojego dzielnicowego, kiedy zobaczyła, że przy drodze leżą wyrzucone śmieci.

Dzielnicowy z Komisariatu w Zelowie sprawdzając informację znalazł wyrzucone odpady. Leżały on przy drodze w miejscowości Mauryców w gminie Zelów. Dzielnicowy sprawdził znalezisko i trafił na trop, który doprowadził go wprost do właściciela. Zdradziła go recepta.

Jeszcze tego samego dnia mundurowy dotarł do miejsca zamieszkania 25-letniego mieszkańca Pożdźenic, którego jednak nie zastał w domu. Z nieodpowiedzialnym mężczyzną mundurowy skontaktował się telefonicznie. Przyznał on, że wyrzucił śmieci, które pochodziły głównie z remontu mieszkania.

Mężczyzna w najbliższym czasie ma zgłosić się na policję. Wkrótce odpowie przed sądem i będzie musiał uprzątnąć zaśmiecony teren.

Może Cię zainteresować

dodaj komentarz