Home Kronika policyjna Brawurowa ucieczka przed policją. Rozbity radiowóz. BMW zniknęło. Policja prosi o pomoc.

Brawurowa ucieczka przed policją. Rozbity radiowóz. BMW zniknęło. Policja prosi o pomoc.

by admin
439 wejść

Zwracamy się z prośbą o pomoc w ustaleniu kierowcy białego BMW, który uciekał przed policyjną kontrolą. Łamiąc wszystkie zasady i przepisy prawa o ruchu drogowym stwarzał realne zagrożenie dla innych kierowców.

27 grudnia 2019 roku około godziny 15:45 policjanci z bełchatowskiej drogówki patrolowali okolicę drogi W485. Na ulicy Pabianickiej ich uwagę zwróciło białe BMW typu SUV model X3 lub X5. Kierujący wyprzedzał w miejscu niedozwolonym, nie zatrzymał się do kontroli.

Uciekając przed policyjnym radiowozem kierowca BMW wyprzedzał pojazdy w miejscach niedozwolonych i nie stosował się do znaków drogowych. Jechał ulicą Pabianicką, skręcając w stronę Dobrzelowa, następnie na skrzyżowaniu w drogę W476 i kontynuował ucieczkę ulicą Piłsudskiego w kierunku Bełchatowa.

Ostatecznie skręcił w ulicę Popiełuszki, jadąc w stronę ulicy Słonecznej. W tym czasie, radiowóz policyjny, który był w pościgu za BMW, uległ kolizji z innym pojazdem. Natomiast kierowca BMW, sprawca szeregu wykroczeń w ruchu drogowym, uciekł i obecnie pozostaje bezkarny.

Wszystkie osoby, które mogą mieć jakąkolwiek wiedzę na temat tego zdarzenia proszone są o kontakt z bełchatowską Policją pod nr tel. 44 6355264 lub 44 6355296.

Pomóżcie nam, aby pirat drogowy nie stał się sprawcą wypadku drogowego i nie pozostał bezkarny. Tym razem nikt nie odniósł obrażeń ale takie szarżowanie po drodze, nieodpowiedzialne zachowania za kierownicą mogą doprowadzić do tragedii. 

Może Cię zainteresować

dodaj komentarz