Home Wiadomości 1100 sztuk maseczek, 1800 par rękawiczek od kibiców GKS Bełchatów dla szpitala.

1100 sztuk maseczek, 1800 par rękawiczek od kibiców GKS Bełchatów dla szpitala.

by admin
445 wejść

Dziś na ręce kierownictwa Szpitala Wojewódzkiego w Bełchatowie przekazaliśmy pierwszą dostawę zakupionego przez nas wyposażenia ochronnego dla personelu medycznego! Jest ona efektem trwającej od czwartku zbiórki pieniędzy, zorganizowanej przez Stowarzyszenie Sympatyków GKS Bełchatów „Torfiorze”, Stowarzyszenie Sportowe GKS „Torfiorze” Bełchatów, ośrodek Kibice Razem GKS Bełchatów oraz wszystkie grupy kibicowskie fanów GKS-u.

Za zebrane pieniądze, a także środki Stowarzyszenia Sympatyków GKS Bełchatów „Torfiorze”, zakupiliśmy 1100 sztuk maseczek ochronnych, 1800 par rękawiczek ochronnych i kilka litrów środków dezynfekujących. Łączna wartość naszych zakupów wyniosła 7021,20 złotych!

Wielkie podziękowania dla wszystkich darczyńców za wpłaty darowizn na nasze konto, dzięki którym mogliśmy dokonać zakupu niezbędnych dla naszego szpitala środków!

Z racji tego, iż w szpitalach nadal jest spory deficyt sprzętu ochronnego, a epidemia koronawirusa niestety coraz bardziej rozwija się w naszym kraju, kontynuujemy naszą zbiórkę!

Wpłat na pomoc możecie dokonywać TYLKO I WYŁĄCZNIE poprzez przelew na poniższe konto:
Stowarzyszenie Sympatyków GKS Bełchatów „Torfiorze” 
28 1050 1461 1000 0090 3085 5689 
(ING Bank Śląski S.A.)

W tytule przelewu dopisek „DAROWIZNA NA POMOC”!

 Osoby posiadające DUŻE ilości maseczek czy środków dezynfekujących, chcące przekazać je w formie darowizny rzeczowej na naszą zbiórkę, prosimy o kontakt z nami poprzez prywatną wiadomość na profilach na FB: Stowarzyszenia Sympatyków GKS Bełchatów (fb.com/Torfiorze), Stowarzyszenia Sportowe GKS „Torfiorze” Bełchatów (fb.com/SportyWalkiGKSTorfiorze), Kibice Razem GKS Bełchatów (fb.com/KRGKS) lub Bełchatowianie (fb.com/belchatowianie). Ze względów bezpieczeństwa, NIE ZAWOŹCIE ICH DO PLACÓWEK SŁUŻBY ZDROWIA SAMODZIELNIE!

Jednocześnie apelujemy do sympatyków GKS-u, jak i wszystkich Bełchatowian, o rozsądek w stanie zagrożenia epidemiologicznego, unikanie zgromadzeń i pozostanie w miarę możliwości w swoich domach!

Jak wiemy, koronawirus jest szczególnie niebezpieczny dla osób starszych, które bezwzględnie powinny pozostać w domach! Pomagajcie więc swoim sąsiadom w podeszłym wieku – róbcie im zakupy czy wyprowadzajcie na spacery ich zwierzęta!

źródło: kibice razem/torfiorze/GKS Bełchatów

Może Cię zainteresować

dodaj komentarz