Home Wiadomości Cichy protest przy kościele Narodzenia NMP w Bełchatowie.

Cichy protest przy kościele Narodzenia NMP w Bełchatowie.

by admin
496 wejść

Punktualnie o godzinie 21.00 kilkanaście osób zebrało się przed bramą kościoła Parafii Narodzenia NMP i stało w milczeniu patrząc na symboliczne płomienie świec. Protest jest reakcją na drugi film dokumentalny braci Sekielskich „Zabawa w chowanego”. Od swojej premiery 16 maja dokument obejrzało już blisko 4 miliony widzów.

Może Cię zainteresować

3 komentarze

Anonim 18 maja 2020 - 09:38

Brawo Bełchatów. Popieram protest.

Reply
Sławek 18 maja 2020 - 19:38

Take bestialskie coś co robią księża nie powinno się nigdy przedawnić a właśnie dzięki temu ze to się przedawnia księża są czyści i chociaż bóg istnieje oni nie boja się spojrzenia boga ale boja się spojrzenia osób pokrzywdzonych bo nie czuja się winni dla nich jest to chleb powszedni wygląda ze kiedyś szerzyli to a tylko będąc księdzem mogli się tego dopuści w ich mniemaniu w czystej postaci .

Reply
Mirek 18 maja 2020 - 19:45

Popieram protest tylko ze to się nigdy nie skończy zawsze będzie to trwało w zmowie milczenia bo pedofil ksiądz ma większe prawa niż osoba zwykła która by dawno poszła siedzieć ale nie ksiądz wiec wynika ze taki pedofil nie ma nic innego do zrobienia jak zostać księdzem i bestialsko krzywdzić dzieci w zmowie milczenia .

Reply

dodaj komentarz