Home Regionalne Dary z Łobudzic trafią na Ukrainę.

Dary z Łobudzic trafią na Ukrainę.

by admin
241 wejść

Wszyscy, jak jeden mąż włączyli się do akcji pomocy obywatelom Ukrainy, którzy bestialsko zostali zaatakowani przez nieobliczalnego agresora Rosję. W dużych miastach, miasteczkach, wsiach, szkołach, strażnicach i wszędzie tam, gdzie tylko można trwają zbiórki darów dla Ukraińców. Do akcji włączyli się także mieszkańcy Łobudzic. W tamtejszej szkole podstawowej zorganizowano punkt zbiorczy skąd część darów została już przekazana do OSP w Zelowie, a część sami mieszkańcy zorganizowali transport i wyruszyli w daleką drogę na Ukrainę.

Składamy z głębi serca płynące podziękowania – WSZYSTKIM osobom, które włączyły się w akcję zbierania darów dla Ukrainy! Dziękujemy Drogim Uczniom, ich Rodzicom i Rodzinom, Pracownikom szkoły, Radzie Rodziców, Przyjaciołom szkoły, KGW Łobudziczanki, pozostałym Darczyńcom, za okazane zaangażowanie, pomoc w przeprowadzeniu zbiórki, segregowanie i pakowanie darów oraz ich przewóz – MACIE OGROMNE SERCA♥️♥️♥️!!! Jesteście wspaniali i pamiętajcie, że DOBRO POWRACA👍!!!

To wielce budujące, wiedząc, że możemy na WAS liczyć👌!!! „Nie ważne jest to, ile posiadasz, ale ile dajesz innym i jak się z nimi dzielisz”🤝! czytamy na fan page szkoły.

Może Cię zainteresować

dodaj komentarz