Home Sport Zrzutka.pl dla Mikołaja Grzelaka

Zrzutka.pl dla Mikołaja Grzelaka

by admin
449 wejść

Podczas niedzielnego meczu 31 kolejki Fortuny I ligi w spotkaniu pomiędzy GKS Bełchatów a BRUK-BET Termalica podstawowy obrońca brunatnych Mikołaj Grzelak w 53 min meczu uległ kontuzji. Pomeczowa diagnoza okazała się fatalna dla wychowanka drużyny ze sportowej. Zawodnik zerwał więzadło krzyżowe przednie ( ACL).

Dla zawodnika, który jest jednym z głównych filarów zespołu to bardzo trudny moment w karierze. Czeka go bardzo kosztowna operacja kolana oraz długa rehabilitacja. Koszt takiego zabiegu mogą sięgać nawet 15 tys. zł a koszty rehabilitacji około 5 tys.

I tu pojawia się pytanie, czy klub pokryje koszty tej operacji?
A jeśli nie klub to kto?

Dzisiaj na jednym z portali społecznościowych pojawiła się informacja od kolegów z klubu doskonale znających sytuację finansową klubu o założeniu przez Łukasza Budziłka zrzutki pod nazwą: Na operacje ACL i rehabilitacje #pierwszaligastylzycia Mikołaja Grzelaka.

Jak dowiedzieliśmy się od Prezesa GKS Bełchatów Wiktora Rydza, całość kosztów związanych z powrotem zawodnika do zdrowia pokryje klub.

Ale czy tak będzie? Czas pokaże…

W tym momencie nie pozostaje nam nic innego jak wesprzeć akcję zainicjowaną przez Łukasza Budziłka mającą na celu zebranie środków potrzebnych na sfinansowanie kosztów leczenia.

LINK DO ZRZUTKI MIKOŁAJA

zdjęcia: GKS Bełchatów/Piotr Tokarczyk/arch. prywatne

Może Cię zainteresować

4 komentarze

Kamil 14 lipca 2020 - 20:39

A ubezpieczenia nie miał?

Reply
Bucu 14 lipca 2020 - 23:28

a wypłatę mial żeby opłacić?

Reply
On jest żałosny 15 lipca 2020 - 06:53

Klub mu nie zaplaci. Nie ma takiej opcji. Prezes tą wypowiedzią zastosował jakieś ” ocieplenie” wizerunku klubu.

Reply
#tylkogks 15 lipca 2020 - 06:54

Oj prezesie, komuś tu chyba nos bardzo urośnie.

Reply

dodaj komentarz