Home Sport Utrudnienia w ruchu w najbliższą niedzielę.

Utrudnienia w ruchu w najbliższą niedzielę.

by admin
469 wejść

W najbliższą niedzielę, 19 lipca, w Bełchatowie i w jego okolicach odbędą się zawody Triathlon Energy. Jak informują organizatorzy wydarzenia w godz. 8:30-14:30 można się spodziewać utrudnień w ruchu, inaczej będą także kursować miejskie emzetki.

Sportowcy swoje zmagania rozpoczną od pływania w zbiorniku Słok. Następnie rowerami pojadą w kierunku elektrowni i zawrócą do Bełchatowa, gdzie rozpoczną ostatni etap, czyli bieganie – czytamy na stronie internetowej organizatora Bełchatów Triathlon Energy.

W związku z tym w Bełchatowie oraz jego okolicach trzeba się spodziewać utrudnień w ruchu:

– w godz. 8:30 – 13:30 całkowicie wyłączona z ruchu zostanie droga powiatowa w kierunku Rogowca od skrzyżowania z drogą wojewódzką DW 484 poprzez Rząsawę, Słok-Młyn aż do skrzyżowania w Dąbrowie;

– w godz. 9:00 – 13:30 całkowicie wyłączony z ruchu zostanie pas drogi wojewódzkiej DW 484 na odcinku do ulicy Armii Krajowej w Bełchatowie oraz ulice: Armii Krajowej (do Goetla), Staszica (od Goetla do Okrzei), Okrzei, Kwiatowa, Lecha i Marii Kaczyńskich i plac Narutowicza;

– w godz. 9:30 – 14:30 całkowicie wyłączone z ruchu zostaną ulice w centrum miasta – Lecha i Marii Kaczyńskich oraz odcinek ul. Czyżewskiego – do ul. Wiosennej.

W związku z poruszaniem się po trasie zawodników na rowerach o dużych prędkościach apelujemy o zachowanie szczególnej ostrożności i przekraczanie ulic w miejscach wyznaczonych przy pomocy służb organizatorów imprezy i wolontariuszy – mówi dyrektor zawodów Adam Greczyło. – Za powstałe utrudnienia wszystkich mieszkańców serdecznie przepraszamy. Jednocześnie zapraszamy do kibicowania zawodnikom – dodaje Greczyło.

źródło: UM Bełchatów

Może Cię zainteresować

dodaj komentarz