Strona domowa Regionalne Od 31 sierpnia ruch wahadłowy na odcinku Czyżów – Kalisko

Od 31 sierpnia ruch wahadłowy na odcinku Czyżów – Kalisko

by admin
407 wejść

Wykonawca przebudowy drogi powiatowej nr 1500E zapowiedział od 31 sierpnia wprowadzenie zmian w organizacji ruchu.

Kierowcy muszą się liczyć z utrudnieniem, polegającym na wprowadzeniu ruchu wahadłowego, regulowanego sygnalizacją świetlną. „Wahadło” pojawi się w dwóch miejscach na odcinku od Czyżowa do Kaliska. Na załączonym schemacie miejsca te zaznaczone zostały przerywaną linią niebieską i pomarańczową. Jeden fragment, położony bliżej skrzyżowania w Kalisku liczy niecałe 800 metrów, drugi w Piaskach (w pobliżu siedziby spółki RAMB) liczy ponad 660 metrów.

Prawdopodobnie w październiku drogowcy przeniosą się na pozostałe fragmenty rozbudowywanej drogi, wprowadzając z kolei na nich ruch wahadłowy.

Informacje o kolejnych zmianach organizacji ruchu na drodze powiatowej 1500E, podawane przez wykonawcę robót, będą publikowane na stronie internetowej Gminy Kleszczów i przekazywane do mediów.

Użytkowników przebudowywanego fragmentu drogi prosimy o dostosowanie się do zmian w organizacji ruchu. Planując dojazd do pracy w elektrowni, kopalni, spółkach zależnych, a także firmach działających w Kleszczowskich Strefach Przemysłowych prosimy uwzględnić czas oczekiwania przed sygnalizatorami.

źródło: Gmina Kleszczów

Może Cię zainteresować

dodaj komentarz