Home Sport Złote medalistki w Kickboxingu z Zelowa [ZDJĘCIA]

Złote medalistki w Kickboxingu z Zelowa [ZDJĘCIA]

by admin
726 wejść

Zawodnicy #PROYAMA startowali w Mistrzostwach Polski w twardej, ringowej formule Low Kick. Patronat nad zawodami objął Polski Związek Kickboxingu a udział w zawodach wzięło aż 349 zawodników z 92 klubów z całej Polski!

Z turnieju przywieźli 6 medali, w tym dwa Mistrzostwa Polski! Paulina Grzegórska, utytułowana zawodniczka z Zelowa, eliminacje przeszła bez zarzutu. W finałowej walce posłała swoją przeciwniczkę na deski silnym kopnięciem na wątrobę.

Zawodniczka nie była w stanie dalej walczyć, sędzia, wyliczając ją, zakończył walkę przed czasem już w 1 rundzie. Tym samym Paulina zwyciężyła i została Mistrzynią Polski Juniorek starszych!

Julia Marciniak, również z Zelowa, debiutantka na ringu, bezwzględnie wyeliminowała swoje przeciwniczki. Finał był zacięty, konkurentka nie odpuszczała ani na chwilę, oddawała punkt za punkt, ale nasza Julka taktycznie rozegrała walkę.

Koniec trzeciej i ostatniej rundy był tylko potwierdzeniem werdyktu i uniesieniem ręki zawodniczki w wygranej. Debiut zwieńczony krążkiem z najcenniejszego kruszcu i tytułem Mistrzyni Polski Juniorek młodszych.

Może Cię zainteresować

dodaj komentarz