Switch on the EIT in customizer!
Home Wiadomości Jak będą wyglądały Święta Bożego Narodzenia?

Jak będą wyglądały Święta Bożego Narodzenia?

by admin
253 wyświetleń

Pracujemy nad tym, aby strumień odwiedzających najbliższych w święta Bożego Narodzenia był jak najmniejszy. Może pojawią się pewne zakazy – powiedział dziś wiceminister zdrowia Waldemar Kraska. Wyraził nadzieję, że „Polacy z bólem serca odpuszczą sobie wizyty świąteczne u najbliższych”.

W sobotę premier Mateusz Morawiecki poinformował, że rząd pracuje nad prawnymi możliwościami, które ograniczą przemieszczanie się. Podkreślił, że redukcja kontaktów społecznych w okresie świąt Bożego Narodzenia jest tematem fundamentalnie ważnym dla dalszego przebiegu epidemii.

Kraska pytany w TVP1 o rozwiązanie, nad którym pracuje rząd, zaznaczył, że „pewne zakazy być może się pojawią, ale nie chcę w tej chwili przesądzać, w jaką stronę pójdziemy”.

„Pracujemy nad tym, aby strumień odwiedzających najbliższych w święta Bożego Narodzenia był jak najmniejszy” – podkreślił.

Wiceminister zdrowia wyraził nadzieję, że „Polacy w te święta z bólem serca, ale odpuszczą sobie wizyty u najbliższych, a będziemy się spotykali tylko w tym gronie, gdzie razem mieszkamy, bo to jest najbardziej racjonalne w okresie pandemii”.

źródło: niezalezna.pl/pixabay

0 komentarz
0

Może Cię zainteresować

skomentuj