Home Wiadomości Kup Pan działkę. Miasto sprzedaje działki w „atrakcyjnych” cenach.

Kup Pan działkę. Miasto sprzedaje działki w „atrakcyjnych” cenach.

by admin
422 wejść

Planując zakup działki pod zabudowę jednorodzinną czy usługową, warto sprawdzić miejską ofertę. Magistrat wystawił na sprzedaż 12 działek budowlanych. Wszystkie są uzbrojone, mają też dogodną lokalizację i różne powierzchnie.

Miasto ogłosiło kolejne przetargi na atrakcyjne działki zlokalizowane w różnych częściach Bełchatowa. W sumie jest ich 12. Każda z nieruchomości jest w pełni uzbrojona. Proponowane tereny znajdują się między innymi przy ulicach Sienkiewicza, Goetla, Radomszczańskiej, Dalekiej czy al. Włókniarzy. Część z nich w planie zagospodarowania przestrzennego miasta przeznaczona jest pod budownictwo jednorodzinne, kilka pod budynki usługowe.
Szczegółowe informacje w tym cenę wywoławczą można znaleźć w ogłoszeniach, które dostępne są w zakładce „przetargi – nieruchomości”.

>>> KLIKNIJ: PRZETARGI

Natomiast dokładną lokalizację każdej z proponowanych działek sprawdzić można na internetowych mapach, to znaczy geoportalu. Rozwijając z lewej strony portalu zakładkę WMS Starostwo Powiatowe, można dowiedzieć się między innymi jaki jest przebieg infrastruktury technicznej w interesującym nas obszarze. – Dane przestrzenne dotyczące miejscowych planów zagospodarowania miasta są nie do przecenienia a wkomponowane w istniejącą zieleń i przebieg infrastruktury technicznej pozwalają w zbliżony sposób oszacować wartości i czas inwestycji – mówi Elżbieta Rawicka – Radwańska dyrektor Wydziału Geodezji i Architektury UM.


Wszystkie przetargi przeprowadzone zostaną w poniedziałek 18 stycznia 2021 r. w budynku głównym urzędu przy Kościuszki 1 , w sali 316. Dokładne godziny podane są w każdym ogłoszeniu. Mogą przystąpić do niego osoby fizyczne i prawne po wpłaceniu w wyznaczonym terminie wadium w wysokości 10 proc. ceny wywoławczej działki.

Co ważne, kupując od miasta nieruchomość, nie trzeba płacić podatku od wzbogacenia.

źródło: UM Bełchatów

Może Cię zainteresować

dodaj komentarz