Home Powiat Wybierają najsympatyczniejszą strażaczkę w powiecie.

Wybierają najsympatyczniejszą strażaczkę w powiecie.

by admin
894 wejść

Na terenie naszego powiatu działa 66 jednostek OSP. Każda z nich może bezpłatnie zaprezentować się w powiatowym biuletynie „Echo”. Przy tej okazji Dorota Pędziwiatr, Starosta Bełchatowski zaprasza także do udziału w inicjatywie, którą jest wybór najsympatyczniejszej druhny powiatu bełchatowskiego. W tym roku przypada setna rocznica powstania Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczpospolitej Polskiej, organizacji zrzeszającej jednostki OSP z całego kraju, w których służbę na wielu polach społecznej aktywności pełnią strażacy ochotnicy pomagając ojczyźnie i drugiemu człowiekowi.

Zapraszamy OSP z terenu naszego powiatu do bezpłatnego zaprezentowania się na łamach pierwszego w tym roku wydania biuletynu samorządowego „Echo”. W tym celu chętne jednostki powinny przygotować informacje ze zdjęciami o swojej działalności, historii, najważniejszych i najciekawszych przedsięwzięciach oraz sukcesach.

 Naszym celem jest pokazanie różnorodnej działalności strażaków ochotników, promocja ich wzorowych i ofiarnych postaw oraz oddania dla służby. Tym gestem chcemy docenić OSP i pokazać ich jako grupę, która służy wielu ważnym dla naszych mieszkańców wartościom – mówi starosta Dorota Pędziwiatr.

Przy okazji tej inicjatywy zapraszamy strażaków, ale przede wszystkim druhny, do zabawy polegającej na wybraniu najsympatyczniejszej druhny OSP powiatu bełchatowskiego. Z pewnością w szeregach jednostek są wspaniałe kobiety: odważne, aktywne, kreatywne, prawdziwe firewomen, które pełnią ważne i różnorodne role.

Do udziału w tym pomyśle zapraszamy wszystkie chętne panie. Prosimy, by jednostki przesłały do nas ich zdjęcia (koniecznie w mundurze – koszarowym, galowym itp.) oraz krótką informację o kandydatce. Finałowe zdjęcie najsympatyczniejszych druhen znajdzie się na okładce „Echa”.
 

Na zdjęcia druhen oraz na informacje o OSP czekamy do 15 lutego br.

Adres email: promocja@powiat-belchatowski.pl, azawodzińska@powiat-belchatowski.pl.
Informacje: Zespół ds. Promocji w Starostwie Powiatowym w Bełchatowie, tel. 44 635 86 95.

Może Cię zainteresować

dodaj komentarz