Strona domowa Kronika policyjna Rzucił się do ucieczki gdy usłyszał, po co odwiedzili go stróże prawa.

Rzucił się do ucieczki gdy usłyszał, po co odwiedzili go stróże prawa.

by admin
481 wejść

9 kwietnia 2021 roku, bełchatowscy kryminalni zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej, po wcześniejszych ustaleniach, pojechali na teren posesji w gminie Zelów. Z analizy zgromadzonych informacji wynikało, że zamieszkujący tam 27-latek zajmuje się narkotykowym procederem.

Drzwi mieszkania otworzył im podejrzewany. Mężczyzna poinformowany o celu policyjnej wizyty nagle wybiegł z domu i zaczął uciekać. Po pościgu 27-letni uciekinier został zatrzymany. Początkowo wszystkiemu zaprzeczał, twierdził, że nie ma nic wspólnego z narkotykami. Jednak podczas przeszukania jego posesji, w pomieszczeniu kuchennym, funkcjonariusze odnaleźli i zabezpieczyli słoik wypełniony marihuaną.

– Dopiero w sytuacji kiedy policjanci znaleźli i przejęli zakazany towar podejrzewany tłumaczył, że marihuana jest jego własnością. W czasie trwających na miejscu policyjnych czynności na teren posesji przyjechał znajomy zatrzymanego. Okazało się, że on również jest zwolennikiem marihuany. Dilerkę z suszem zakazanej rośliny policjanci znaleźli w podręcznej saszetce 27 -latka.

Kryminalni przejęli łącznie 15 gramów  marihuany. Obaj mężczyźni trafili do policyjnej celi. Usłyszeli już zarzuty dotyczące popełnienia przestępstwa z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Za posiadanie narkotyków grozi kara pozbawienia wolności do lat 3.

źródło: KPP Bełchatów

Może Cię zainteresować

dodaj komentarz