Home Wiadomości Już w ten weekend Zlot foodtrucków na Naruta.

Już w ten weekend Zlot foodtrucków na Naruta.

by admin
279 wejść

Najbliższy weekend w Bełchatowie zapowiada się przepysznie. A to za sprawą food trucków, które zaparkują na placu Narutowicza. Smakołyki z niemal każdego zakątka świata serwowane będą od piątku, 2 lipca aż do niedzieli, 4 lipca.

Przed nami trzy dni festiwalu różnorodnych smaków. Wachlarz dań, jakich będzie można skosztować, jest bardzo szeroki. Dzięki temu każdy, kto w najbliższy weekend wybierze się na plac Narutowicza będzie mógł wybrać się w prawdziwą kulinarną podróż. Restauracje na kółkach serwować będą bowiem oryginalne i charakterystyczne dla różnych regionów świata potrawy.

Nie zabraknie kanapek z azjatycką nutą, tybetańskich pierożków, owocowych koktajli na bazie paragwajskiej Yerba Mate i tradycyjnych hiszpańskich słodkości, czyli churros. Amatorzy nieco ostrzejszych smaków także znajdą coś dla siebie – mowa chociażby o meksykańskich specjałach, jak burrito czy quesadilla, ale też nieco bardziej egzotycznych słodko-ostrych karaibskich daniach.`

Na tym nie koniec. W okolicy restauracyjnych pojazdów zorganizowana zostanie specjalna strefa dla dzieci i młodzieży. Atrakcji nie zabraknie, organizatorzy zadbali bowiem też o inne formy rozrywki, w tym konkursy z nagrodami.

Zlot food trucków na placu Narutowicza startuje w piątek, 2 lipca, o godz. 16:00. W sobotę, 3 lipca, potrawy serwowane będą od 12:00 do 22:00, zaś w niedzielę – między 12:00 a 20:00.

źródło: UM Bełchatów

Może Cię zainteresować

dodaj komentarz