Home Wiadomości Za darmo Emzetką na Wawrzkowiznę.

Za darmo Emzetką na Wawrzkowiznę.

by admin
502 wejść

Miasto uruchamia dodatkowe kursy emzetek. W każdą wakacyjną sobotę, niedzielę i święta będzie można za darmo pojechać na Wawrzkowiznę. Na czas lata Miejski Zakład Komunikacji zmienia także rozkład jazdy.

Jak co roku bełchatowianie będą mogli za darmo pojechać na Wawrzkowiznę. Prezydent Mariola Czechowska podjęła bowiem decyzję o uruchomieniu dodatkowych kursów miejskich autobusów. Emzetki kursować będą w każdy wakacyjny weekend od 3 lipca do 29 sierpnia. Zarówno w soboty, jak i niedziele oraz święta zaplanowano po trzy kursy w obie strony. Z pętli na ul. Budryka autobusy wyjeżdżać będą o godz. 11:00, 13:00 i 17:00, natomiast z Wawrzkowizny ruszać będą o godz. 12:00, 14:00 i 18:00. Emzetki kursować będą na trasie: Budryka > Staszica > 1 Maja > rotm. W. Pileckiego > Wojska Polskiego > OSiR Wawrzkowizna. Co ważne, przejazd będzie darmowy.

Na czas wakcji MZK tradycyjnie wprowadza letni rozkład jazdy komunikacji miejskiej. Będzie on obowiązywać od 1 lipca do 31 sierpnia. Zgodnie z nim część kursów zostanie zawieszona, inne zaś pozostaną bez zmian. Poniżej zamieszczamy szczegółowy harmonogram, który dostępny jest także na stronie miejskiego przewoźnika mzk.belchatow.pl.

źródło: UM Bełchatów

Może Cię zainteresować

dodaj komentarz