Home Wiadomości Miasto uruchamia dodatkowe punkty spisowe dla mieszkańców.

Miasto uruchamia dodatkowe punkty spisowe dla mieszkańców.

by admin
235 wejść

Trwa Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021. Osoby, które jeszcze nie spisały się, będą mogły to zrobić z pomocą rachmistrzów. Miasto po raz kolejny uruchamia punkt w galerii Olimpia, gdzie mieszkańcy niemający dostępu do komputera z internetem, będą mogli wypełnić formularz spisowy. Urzędnicy czekają na chętnych od 17 sierpnia do 30 września br.

Obowiązującą metodą w trwającym właśnie Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021 jest tzw. samospis internetowy. Udział w badaniu jest obowiązkowy, by spisanie się było jeszcze łatwiejsze, miasto uruchamia dodatkowe, mobilne punkty.

Do 30 września obowiązek spisowy będzie można spełnić w galerii Olimpia, gdzie na mieszkańców, nieposiadających komputera z dostępem do internetu czekać będą rachmistrzowie.

Dyżury rachmistrzów w galerii Olimpia

  • od poniedziałku do środy oraz w piątki w godz. 16:00 – 19:00
  • w soboty w godz. 12:00 – 16:00

By wszystko przebiegło szybko i sprawnie, należy przygotować numery PESEL wszystkich domowników oraz znać powierzchnię użytkową zamieszkiwanej nieruchomości.

Jednocześni przypominamy, że w dni powszednie działa także punkt spisowy w bełchatowskim magistracie. Komputer jest do dyspozycji mieszkańców w sali nr 316 na II piętrze w godzinach pracy Urzędu Miasta Bełchatowa, czyli między 7:30 a 15:30. Osoby chcące skorzystać z takiej możliwości, muszą się jednak wcześniej umówić telefonicznie pod numerem: 44 733 51 95.

źródło: UM Bełchatów

Może Cię zainteresować

dodaj komentarz