Home Sport To już w najbliższą sobotę. Pumptrackowe emocje w Bełchatowie.

To już w najbliższą sobotę. Pumptrackowe emocje w Bełchatowie.

by admin
282 wejść

Do Bełchatowa na rywalizację w 6. rundzie cyklu przyjadą spragnieni pumptrackowych emocji zawodnicy oraz znakomici rowerzyści ekstremalni. Sobotnia rywalizacja będzie wyjątkowym przystankiem, gdyż runda finałowa odbędzie się przy sztucznym oświetleniu!  

Będzie można zarówno rozpocząć tego dnia  walkę o punkty do klasyfikacji cyklu, jak i o awans do wielkiego finału. Ten odbędzie się we wrześniu w Nowej Soli! Z bełchatowskich zawodów do finału zakwalifikuje się 3 najlepszych zawodników z kategorii PRO i 3 najlepsze zawodniczki z kategorii Kobiety.

Do rywalizacji organizator cyklu, Sfera Sportu i Miejskie Centrum Sportu w Bełchatowie, zaprasza każdego niezależnie od umiejętności. W tym celu przygotowano kilka kategorii startu, aby każdy znalazł coś dla siebie. Wystartować może każdy w kategoriach rowerowych: KIDS, Amator, Kobiety, PRO oraz w otwartej kategorii hulajnogi.

Wcześniej jednak trzeba się zarejestrować na stronie www.pompuje.pl, gdzie znajduje się także regulamin zawodów. Aby wziąć udział w zawodach, nie trzeba ponosić opłaty startowej. Osoby niepełnoletnie muszą otrzymać od rodziców pisemną zgodę na udział. Zapisy prowadzone są do piątku, 20 sierpnia do godz. 20:00. Nie będzie możliwości zapisania się na miejscu zawodów. Limit zawodników wynosi 150 osób. Warto się pospieszyć, ponieważ zapisanych jest już ponad 50 uczestników.

Cykl, który od początku wywołuje dużo pozytywnych emocji, to nie tylko sportowa rywalizacja, ale przede wszystkim dobra zabawa i znakomicie spędzony czas. 21 sierpnia na bełchatowskim pumptracku no osiedlu Binków będą dostępne takie atrakcje jak: strefa chilloutu, Food Trucki, muzyczne dźwięki DJ`ów.

Biuro zawodów będzie otwarte od godz. 14:00. O tej samej porze zaczną się treningi, które potrwają niespełna dwie godziny. Oficjalne rozpoczęcie zawodów zaplanowano na godz. 16:00.

źródło: UM Bełchatów/MCS Bełchatów

Może Cię zainteresować

dodaj komentarz