Home Kronika policyjna Wkurzony 60-letni bezdomny zniszczył toaletę na dworcu.

Wkurzony 60-letni bezdomny zniszczył toaletę na dworcu.

by admin
295 wejść

Do celi policyjnego aresztu trafił ujęty 60-latek, który zdewastował toaletę na dworcu miejskim w Bełchatowie. Mężczyzna we wnętrzu pomieszczenia palił swoje ubrania i uszkodził przedmioty, które tam się znajdowały. Straty oszacowano na 600 złotych. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło 23 sierpnia 2021 roku na terenie dworca przy ulicy Czaplinieckiej w Bełchatowie. Okazało się, że wówczas przed godzina 21.00 funkcjonariusze straży miejskiej otrzymali zgłoszenie o mężczyźnie, który zamknął się w toalecie dworca i rozpalił tam ogień.

Na miejscu okazało się, że bezdomny mężczyzna uszkodził i zanieczyścił pomieszczenie toalety. Wewnątrz oprócz uszkodzonego urządzenia domykającego drzwi, deski sedesu i okopconych ścian znajdowały się resztki tlącej garderoby. 60-latek był pijany i miał problem z utrzymaniem równowagi.

Ostatecznie noc spędził w policyjnej celi, a straty wyceniono na 600 złotych. Następnego dnia usłyszał zarzut uszkodzenia mienia. Za to przestępstwo grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

źródło: KPP Bełchatów

Może Cię zainteresować

1 komentarzy

Anonim 25 sierpnia 2021 - 20:48

Będzie miał 65 jak wyjdzie i dostanie zapewne emeryturę i życie się odmieni

Reply

dodaj komentarz