Home Motoryzacja Bełchatowianin Filip Piotrowski “maluchem” wygrywa prestiżowe wyścigi.

Bełchatowianin Filip Piotrowski “maluchem” wygrywa prestiżowe wyścigi.

by admin
409 wejść

Wyścig Górski Prządki podczas którego w akcji mogliśmy widzieć Filipa Piotrowskiego. Bełchatowianin w barwach wrocławskiego Auto Moto Klubu w tym roku miał swój debiut w Górskich Samochodowych Mistrzostwach Polski.

Dwa dni ścigania na wymagającej trasie z Korczyny do Czarnorzek w wyjątkowo trudnych, deszczowych warunkach, zakończone zostały oficjalnie niespodziewanym 1 miejscem w klasie 12A! Tym samym zakończył się jego debiutancki sezon w tych Mistrzostwach.

Sezon, w którym nie było może zbyt dużo jeżdżenia w samym jeżdżeniu, ale dla Filipa był bardzo pracowity. Wygrana w ostatnich zawodach to zdecydowanie wymarzone zwieńczenie wszystkich starań.

– “Dziękuję kolegom z klasy za rywalizację i towarzystwo oraz wspaniałym kibicom za wszystkie mile słowa i gesty. Jeśli wszystko dobrze pójdzie zobaczymy się znów w Korczynie na ostatnich zawodach sezonu.” – podsumował Filip Piotrowski.

Bełchatowianin który ściga się Fiatem 126p nareszcie miał okazję pokazać się z jak najlepszej strony podczas nadmorskiego klasyka często nazywanego „Polskim Monte Carlo”. Pomimo drobnej awarii na początku sobotnich zmagań udało mu ukończyć wszystkie podjazdy wyścigowe uzyskując 3 czas w sobotę  i 4 w niedzielę w klasie 12A.

Trasa wyścigu bardzo przypadła do gustu Filipowi, auto spisywało się bardzo dobrze, a przede wszystkim coraz pewniej czuł się za kierownicą. Z relacji naszego reprezentanta dowiedzieliśmy się także że będzie bardzo dobrze wspominać te zawody.

źródło: www.amkwroclawski.pl

Może Cię zainteresować

dodaj komentarz