Switch on the EIT in customizer!
Home Motoryzacja Bełchatowianin Filip Piotrowski „maluchem” wygrywa prestiżowe wyścigi.

Bełchatowianin Filip Piotrowski „maluchem” wygrywa prestiżowe wyścigi.

by admin
25 wyświetleń

Wyścig Górski Prządki podczas którego w akcji mogliśmy widzieć Filipa Piotrowskiego. Bełchatowianin w barwach wrocławskiego Auto Moto Klubu w tym roku miał swój debiut w Górskich Samochodowych Mistrzostwach Polski.

Dwa dni ścigania na wymagającej trasie z Korczyny do Czarnorzek w wyjątkowo trudnych, deszczowych warunkach, zakończone zostały oficjalnie niespodziewanym 1 miejscem w klasie 12A! Tym samym zakończył się jego debiutancki sezon w tych Mistrzostwach.

Sezon, w którym nie było może zbyt dużo jeżdżenia w samym jeżdżeniu, ale dla Filipa był bardzo pracowity. Wygrana w ostatnich zawodach to zdecydowanie wymarzone zwieńczenie wszystkich starań.

– „Dziękuję kolegom z klasy za rywalizację i towarzystwo oraz wspaniałym kibicom za wszystkie mile słowa i gesty. Jeśli wszystko dobrze pójdzie zobaczymy się znów w Korczynie na ostatnich zawodach sezonu.” – podsumował Filip Piotrowski.

Bełchatowianin który ściga się Fiatem 126p nareszcie miał okazję pokazać się z jak najlepszej strony podczas nadmorskiego klasyka często nazywanego „Polskim Monte Carlo”. Pomimo drobnej awarii na początku sobotnich zmagań udało mu ukończyć wszystkie podjazdy wyścigowe uzyskując 3 czas w sobotę  i 4 w niedzielę w klasie 12A.

Trasa wyścigu bardzo przypadła do gustu Filipowi, auto spisywało się bardzo dobrze, a przede wszystkim coraz pewniej czuł się za kierownicą. Z relacji naszego reprezentanta dowiedzieliśmy się także że będzie bardzo dobrze wspominać te zawody.

źródło: www.amkwroclawski.pl

0 komentarz
2

Może Cię zainteresować

skomentuj