Home Regionalne Jarmark, charytatywny kiermasz i wiele innych atrakcji w Kleszczowie.

Jarmark, charytatywny kiermasz i wiele innych atrakcji w Kleszczowie.

by admin
257 wejść

Zaplanowane w najbliższą niedzielę 19 grudnia „Spotkanie świąteczne pod choinką” odbędzie się w kleszczowskim kompleksie SOLPARK. Już od godz. 13 rusza coroczny charytatywny kiermasz służący wsparciu Fundacji Gajusz, prowadzącej w Łodzi stacjonarne hospicjum dla dzieci. Wpływy ze sprzedaży świątecznych dekoracji, wypieków i rzeczy, nadających się na prezent pod choinkę będą przeznaczone na to właśnie wsparcie.

Na godz. 17 zapowiedziany został plenerowy spektakl. Uczestnicy przedświątecznego wydarzenia będą mogli obejrzeć „Jasełka”, w wykonaniu aktorów Teatru Prawdziwego z Bielawy. W kilku półgodzinnych wejściach zaprezentuje się przed publicznością piotrkowska kapela „Fakiry”, występować będą również członkowie sekcji artystycznych Gminnego Ośrodka Kultury w Kleszczowie. Z dziećmi spotka się św. Mikołaj, będą występy kuglarzy i szczudlarzy oraz pokazy żonglerki. Będzie można zakupić naturalne choinki.

Przedświąteczna impreza w SOLPARKU ze względu na epidemiczne bezpieczeństwo uczestników odbywać się będzie na zewnątrz obiektu – m.in. na dziedzińcu oraz w zadaszonym amfiteatrze. Gmina Kleszczów zaprasza na nią wspólnie z partnerami: Gminnym Ośrodkiem Kultury w Kleszczowie, spółką SOLPARK Kleszczów oraz Publicznym Przedszkolem Samorządowym w Łuszczanowicach (to z inicjatywy Rady Rodziców tego przedszkola od lat są organizowane charytatywne akcje na rzecz Fundacji Gajusz).

Może Cię zainteresować

dodaj komentarz